Łukasz Szewczyk30.08.2013 (12:07)31

Polsat przejął kanały TV4 i TV6

W piątek (30 sierpnia 2013 roku) doszło do finalizacji transakcji nabycia przez Telewizję Polsat spółki Polskie Media będącej nadawcą kanałów TV4 i TV6 za łączną kwotę 99 mln zł.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 31)

CIEKAW JESTEM JAKA KORZYSC BEDZIE DLA WIDZA PRZEZ TO PRZEJECIE. BO PELNO POLSAT MA SWYCH KANALOW - ALE NIE IDZIE ZA TYM JAKOSC PREZENTOWANYCH PROGRAMOW. KOLEJNE KANALY - KOLEJNE MIEJSCA NA REKLAME LI TYLKO.
 34  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Korzyść dla obu kanałów z pewnością. Wejdą one do portfolio polsatu i uzupełnią o pozycje, których polsat nie miał. Polsat pokazuje jak dobrze prosperuje i stać go na takie zakupy.
 37  
Malo zaplacil Solarz. Za to mozna tylko 10x 100m2 mieszkan kupic w Warszawie. (???)
 2  
Ups, pomylnelo mi sie sorrki. :(
 2  
KRRiT powinno zainteresować się tą sytuacją czy przypadkiem nie zagraża to zdrowej konkurencji. szczególnie niepokoi mnie sytuacja naziemnej telewizji cyfrowej.
 36  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Gimbasa ma zabawę minusowanie znajomości mediów zerowa. A kto nadaje w czeskim MUX jak nie tematyczne kanały dwóch wielkich Nova i Prima. Te kanały normalka ze będą dawać także powtórki z Polsatu tak jak TTV czy TVN7 ale także powtórki z innych kanałów tematycznych. Na tym to polega że daje się to co ma na kanałach kodowanych bo kanał ma być na potrzeby DVB-T. Co mamy na TV Puls i TV Puls 2 Baobab, 13 posterunek, Kasia i Tomek, Akademia policyjna, Xena, Łowcy przygód wszystko już leciało w TV otwartej. A TV4 premiera seriali dokumentalnych, telenoweli i premiery filmowe TV6 premiera telenoweli, Śmierć na 1000 sposobów premeira w otwartym kanale, Rude Tube premiera. Ale jak się jest gimbaza to się narzeka bo ramówka nie dla małolatów.
 38  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Jedyne co uważam to TV6 więcej pozycji z Polsat Play i Polsat Cafe, więcej seriali zagranicznych z archiwum Polsatu a TV4 Sport przenieść z Polsatu - F1 i Mistrzostwa Siatkarek
 38  
tv4 i tv6 już dawno było solorza tylko teraz to jest taki myk finansowy
 0  
Tak naprawdę to TV4 od początku swojego istnienia należała do kontentu telewizji Polsat, tylko nikt o tym nie wiedział. Dawniej programy Polsatu m.in. Wydarzenia i programy muzyczne robione były i prowadzone przez ludzi z Polsatu. Programy muzyczne prowadziła między innymi Marta Leleniewska, która grała też w Malanowskim i Partnerach, teraz jeszcze przed finalizacją programy muzyczne prowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, która jest prezenterką pogody w Polsacie. Wydarzenia TV4 to również twór ludzi z Polsatu. A teraz jeszcze na długo przed finalizacją można oglądać programy znane z anteny Polsat News. Czyli TV4 od lat należy do Polsatu.
 0  
Czyli w TV4 i TV6 "Dlaczego sram?", "Chujowe sprawy" i inne serialiki teraz będą :)
 38