Łukasz Szewczyk30.08.2013 (17:31)14 komentarzy

Chilli Zet zmienia nazwę na Radio Zet Chilli. Nowe logo i oprawa

1 września 2013 roku Chilli Zet zmienia nazwę na Radio Zet Chilli. Wraz ze zmianą nazwy wprowadzony zostaje nowy logotyp stacji oraz nowa oprawa dźwiękowa.
Radio Zet Chilli
Radio Zet Chilli
Dodatkowo w jesiennej ramówce pojawi się nowa odsłona audycji Hanny Rydlewskiej "Hani bal". Będzie to program o zabarwieniu erotycznym, filtrujący pod tym kątem ciekawe zjawiska pop-kultury, kultury wysokiej oraz tematy społeczne. Program na antenie Radia ZET Chilli w każdą niedzielę po 22. Od września "Smolik w Radiu ZET Chilli" pojawiać się będzie w niedziele po godzinie 20.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Próbowałem tego słuchać, ale od razu chciało mi się spać. Czy nie powinni tego nazwać Radio Zet Do Spania?
 3  
Planeta fm :(
 11  
Radio Zet Chilli czyli co? :D
 16  
No właśnie, chilli co??? ;)
Złote myśli Patrioty. 30.08.2013 (18:15:33)
 16  
stara nazwa dużo lepiej brzmiała ale jak wiadomo eurozet woli dopasować kontent do swojego portfolio;/
 17  
A czy będzie Radio ZET Pieprz?
 18  
Zet Paprika Radio jest lepiej.. :)
 5  
Eurozet tradycyjnie musi wszystko spie*dolić. Dotychczasowa nazwa była lepsza. No ale czego można się spodziewać po właścicielu, który zniszczył jedyną w swoim rodzaju planetę
 16  
@.kropek

Nic dodać, nic ująć. Tak rytmicznie brzmiało "Chilli Zet" a teraz ?!
Ale i tak im nie daruję za Planetę a zwłaszcza za najlepsze radio RMI !!!!!!

Dlatego Eurozet to jest żywy upadły trup takie ZOMBII
 7  
W sumie nie ma znaczenia czy radio nazywa się Chilli Zet czy Radio Zet Chilli. Ważne że nie zmienia się styl w jakim grają czyli chilloutowo-jazzowy. A swordfish jeżeli próbowałeś słuchać Chilli Zetki i zasypiałeś to widocznie jeszcze nie dorosłeś do tego żeby słuchać chilloutu. Planeta FM grała sieczkę jak wszystkie inne Maxxxy i Eski, to ją zlikwidowali. A poza tym jak ktoś nie chce słuchać Radia Zet Gold czy Chilli Zet to nie musi. Może sobie słuchać Disco - Polo. Dobra muzyka to tylko chillou, klasyczna, jazz i utwory lat 80-90. Wszystko na temat.
 5