Łukasz Szewczyk01.09.2013 (12:04)18 komentarzy

Polsat Romans już nadaje. Codziennie kobiece seriale i hity kina

1 września 2013 roku nadawanie rozpoczął kanał Polsat Romans, nowa propozycja Cyfrowego Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. W ramówce znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.
Polsat Romans to kanał , który stanie się nieodłącznym towarzyszem każdej kobiety, to świat uczuć, namiętności, intryg i dramatu. Zaczynamy emisję we wrześniu, ponieważ dla Pań to ostatnie tchnienie lata, przemijający smak urlopu, wolności od pracy i codziennych obowiązków. Chcemy złagodzić zderzenie z jesienną rzeczywistością i sprawić by tęsknota za słońcem, zmieniła się w długotrwałe zauroczenie naszymi pasmami filmowymi i serialami - powiedziała Monika Wojdyga-Makowska, szef kanału Polsat Romans
Ramówka Polsat Romans to przede wszystkim popularne seriale telewizji Polsat, wśród nich m.in.: "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Tylko miłość", "Pensjonat pod różą" czy "Samo Życie". W Polsat Romans będzie można obejrzeć odcinki najnowszych seriali, które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu, czyli "2XL" oraz "To nie koniec świata". Pojawią się także propozycje zagraniczne, wśród nich m.in.: "Trzy dni na miłość" oraz "Noc miłości".W ofercie filmowej Polsat Romans codziennie o 21:00 zaprezentowane będą najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po nowe premiery. Codzienne pokazy filmowe to pozycje zakupione z największych światowych bibliotek, które zapewnią niepowtarzalne emocje. Filmowe randki z mężczyznami polskiego i światowego kina m.in.: Ralph Fiennes ("Pokojówka na Manhattanie"), Matthew McConaughey ("Powiedz tak"), Keanu Reeves ("Spacer w chmurach"), Marcin Dorociński ("Rozmowy nocą"). Romantyczny Hit, który trafi w każdy kobiecy gust, m.in. "Śniadanie do łóżka" (Małgosia Socha), "Amelia" (Audrey Tautou), "Siostry" (Cameron Diaz). Kolejne propozycje programowe to taneczny krok w świat marzeń, ukochane filmy kostiumowe m.in. "Rycerz króla Artura" (Richard Gere), "Marie Antoinette" (Kirsten Dunst) oraz przeboje muzyczne np. "Burleska" (Cher). Różnorodność oferty to także klasyka kina, w którym odkryjemy tajemnicę kobiecości takich legend jak: Marilyn Monroe, Katharine Hepburn, czy Rita Hayworth oraz filmy pokazujące zawikłane historie, często zaczerpnięte z życia np. '28 dni" (Sandra Bullock), "Głębia oceanu "(Michelle Pfeiffer), "Dla niej wszystko" (Diane Kruger).Jak już informowaliśmy, kanał Polsat Romans od samego początku swojego nadawania dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu (więcej o tym TUTAJ). Stacja dostępna jest także dla operatorów kablowych zainteresowanych wprowadzeniem Polsatu Romans do swoich ofert.

Komentarze (1 - 10 z 18)

czym się różni ramówka od polsat 2 tv4 tv6 posat cafe? Kicha jakich mało Krajowa Rada powinna tego zabronic
 44  
No bez przesady ramówka Polsatu Cafe nie jest zła, nie ma tylu powtórek, więc tutaj chybiłeś ;)
 13  
i tak ten kanał jest zbędny. Ale ratuje ich to, że przez cały dzień nie będą same polsatowskie powtórki, tylko stare kino i filmy, bo byłem przekonany, że tylko seriale polsatu.
 14  
...
 3  
A widzieliście ramówkę. Kupa przez ogromne K.
 4  
Napiszę tylko jedno ŻENADA, zamiast dodać Sportklub daja kanał z reklamami przerywanymi romansami.
 6  
A Hotel 52 to w niedzielne popołudnie na POLSACIE 2,ATM ROZRYWCE,POLSACIE ROMANS.
 7  
Na okrągło tylko nieświeży kotlet - reklama - kotlet -reklama
 12  
jaki polszmat to syf
apoloniusz świrowaty nc+ 1.09.2013 (21:02:41)
 12  
Porażka zamiast swojego ulubionego kanału dziś zobaczyłam nowy kanał polsat romans i jest to dla mnie bez sensu poniewaz wiekszosc w tej ofercie kanału leci na polsat 2 lub polsat cafe same powtórki powinni kupić jakaś zagraniczną telenowele która nie była transmitowana w polsce. Wtedy by był to naprawde polsat romans a nikt nie jest zainteresowany starociami. PORAZKA!!! POLSAT KUP TELENOWELE BEDZIE CIEKAWIE I BEDZIE ROMANS A NIE STAROCIE I POWTORKI.
 2