Łukasz Szewczyk01.09.2013 (14:06)3 komentarze

Polsat szuka muzycznych talentów. Rusza "Tylko muzyka. Must be the music"

Telewizja Polsat po raz szósty rozpoczyna poszukiwania muzycznych talentów. W niedzielę (1 września 2013 roku) rusza nowy sezon popularnego talent show - "Tylko muzyka. Must be the music". Kto tym razem podbije serca widzów?
 / Polsat/Studio69/Mazurek
/ Polsat/Studio69/Mazurek
"Tylko muzyka. Must be the music" to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Co najważniejsze program od samego początku konsekwentnie pomaga i buduje sukces nie tylko zwycięzców, ale i najzdolniejszych uczestników programu. W ubiegłym roku na rynku pojawiły się debiutanckie wydawnictwa tak różnych stylistycznie zespołów jak: LemON, MashMish, Najlepszy Przekaz w Mieście, Maciej Czaczyk, Chłopcy Kontra Basia czy InoRos. Nad swoimi debiutanckimi albumami pracują kolejni, m.in. Marcin Czyżewski, Kasia Grzesiek czy Eris Is My Homegirl. Pierwszy finalista zespół Enej, który w listopadzie 2012 r. wydał swoją najnowszą płytę "Folkhorod" potrzebował niespełna 2 miesięcy by pokryć ją złotem. Dziś płyta jest już Platynowa. Na POPliście RMF FM singiel "Skrzydlate ręce", królował przez 4 miesiące, aż 12 razy okupując 1 miejsce. Drugi singiel "Tak smakuje życie" spędził na niej 11 tygodni, 5 razy wygrywając notowanie. Oba single dotarły też do pierwszego miejsca na Liście Przebojów Radia Zet. Fani zwycięzcy II edycji programu gitarzysty i wokalisty Maćka Czaczyka również mieli powody do radości. Młody, 18- letni muzyk, wydał swoją debiutancką płytę, a jego ostatni przebój "Liście na wietrze" na POPliście RMF FM spędził 5 tygodni, docierając do trzeciego miejsca. Od grudnia 2012 roku na listach przebojów królują single zwycięzców III edycji show - zespołu LemON. Słuchacze pokochali już "Będę z Tobą" (4 razy na miejscu pierwszym), "Napraw" ( 4 razy na miejscu pierwszym) oraz "Nice", które jak dotąd dwa razy wspięło się na szczyt listy przebojów. Ostatnią V edycję "Tylko muzyka. Must be the music" wygrał duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - zwyciężyła skromność i niespotykana wrażliwość.Od dzisiaj (1 września 2013 roku) widzowie Polsatu będą mogli śledzić kolejną, szóstą, odsłonę polskiego talent show - "Tylko muzyka. Must be the music". Rywalizujących kandydatów na gwiazdy ocenią jurorzy w niezmienionym składzie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzi przebojowy duet: Maciek Rock i Paulina Sykut-Jeżyna.
6 edycja programu "Tylko muzyka. Must be the music" na antenie telewizji Polsat w niedziele o godzinie 20.00 (od 1 września 2013 roku).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
myślałem że już ten syf wyjebali , no ale nie w polszmacie gdzie na reklamach można zarobić najlepiej i najdłużej są pokazywane w tym syfie
apoloniusz świrowaty nc+ 1.09.2013 (21:23:29)
 1  
Dokładnie.
Ale Must be the music jest fajne,ten program im się udał :)
 2  
krytyka? no chyba przez ludzi z epoki kamienia łupanego

bardzo dobry program, wielka szansa dla ludzi, jest na czym przykuć uwagę, oglądam każdą edycję i mam nadzieje że ta nie będzie ostatnią
 2