Łukasz Szewczyk02.09.2013 (11:48)3 komentarze

Krzysztof Ziemiec w RMF FM. Nowe programy w Faktach RMF FM

Dziennikarz Telewizji Polskiej Krzysztof Ziemiec dołączy do radia RMF FM, gdzie poprowadzi autorski program. Dodatkowo "Fakty RMF FM" zostaną wzbogacone o trzy nowe programy.
Krzysztof Ziemiec w RMF FM
W jesiennej ramówce RMF FM pojawia się od 7 września 2013 roku nowy, autorski program Krzysztofa Ziemca zatytułowany "Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM", nadawany w sobotę o godzinie 8,30. Rozmowa Krzysztofa Ziemca nie będzie dotyczyła politycznych spraw bieżących sensu stricto, obejmując szerszy kontekst i poruszając najbardziej interesujące w ocenie prowadzącego aktualne tematy. Krzysztof Ziemiec, dziennikarz radiowy i telewizyjny, postrzegany jest jako jeden z najbardziej wiarygodnych i obiektywnych dziennikarzy. Ponadto Fakty RMF FM wprowadzają do ramówki trzy inne, nowe programy: "Interwencja RMF FM" - dziennikarze pomagają rozwiązywać trudne tematy zgłaszane przez słuchaczy w ciągu tygodnia na Gorącą Linię 600 700 800 oraz na adres [email protected]. W piątkowych Faktach, od 9 do 15, redakcja przedstawia omówienie wybranego problemu i sposób, w jaki pomogła go rozwiązać.Kolejna propozycja to "Fakty z Twojego Miasta" - ukłon w stronę słuchaczy. Sobotnie Fakty, od 10 do 15, w znacznej części realizowane będą satelitarnie z miast wskazanych przez słuchaczy, co pozwoli nie tylko przedstawić walory tych miejsc, ale i poznać problemy, z którymi walczą ich mieszkańcy. Kandydatury miast i miasteczek zgłaszane będą przez słuchaczy. Ekipa Faktów RMF FM pojedzie w miejsce wybrane, spośród zgłoszonych lokalizacji, w glosowaniu na www.rmf24.pl.Z kolei "Klub Ekonomiczny", nadawany od poniedziałku do piątku o 15.30, to codzienny program poświęcony w całości zagadnieniom ekonomicznym, skierowany do odbiory znającego się na ekonomii. Krzysztof Berenda (Fakty Ekonomiczne) zajmie się w Klubie zarówno aktualnymi wydarzeniami wpływającymi na gospodarkę, jak i bardziej uniwersalnymi zagadnieniami z tej dziedziny.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Fakty od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością, obiektywnością i zaufaniem słuchaczy. Te nowe programy i Krzysztof Ziemiec też dobrze rokują, podoba mi się ten projekt.
Tylko patrzeć jak Zetka po raz 6 893. ściągnie pomysł. WIadomo, że to radio nie jest innowacyjne.
Po raz kolejny Polskie Radio i komercyjny RMF wyznaczają trendy w polskiej radiofonii. Brawo!
 19  
mariusz max kolonko zero ściemy a nie gwizki z tvp (do tego z fotki nic nie mam ) ale reszta tych świń to dawno powinna trafić do ubojni!
 8  
Mariusz Max Kolonko jest wart tyle samo,co polscy manipulatorzy.Jest taki sam,tylko,ze w druga strone.
Podam przyklad.Zrobil on kiedys ten swoj material o polskim dziennikarstwie.Podal w nim przyklad pana posla Krystyny Pawlowicz,ktora to "na zywo" w TVN24 mowila przed kamera do telefonu komorkowego.A powinna miec odsluch w uchu i mowic do mokrofonu.Tu nie ma dyskusji.Tak powinno byc.Ten caly Kolonko powiedzial,ze z tym telefonem to bylo zagranie TVN24,aby mozna bylo manipulowac.Napisalem wiec do goscia,ze bylo tak dlatego,ze to posel Pawlowicz sie nie zgodzila "na sluchawke do ucha",tylko chciala przez telefon.I ze rzetelnosc nakazuje,aby to sprostowal przy najblizszej okazji.Do dnia dzisiejszego takiego sprostowania nie zamiescil.Co wiecej.Pan Machala wytknal mu wiecej bledow.I tez nic.
Publikuje on tylko opinie na swoj temat tylko slodzace.Krytycznych juz nie.
Wniosek jest taki,ze Kolonko ma posluch tylko wsrod osob,ktorym za bardzo sie nie chce myslec.
 1