Łukasz Szewczyk02.09.2013 (15:51)4 komentarze

TVP Info nadaje z Forum Ekonomicznym w Krynicy

Od 3 do 5 września 2013 roku na 23. Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój, spotkaniu najważniejszych postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej, Telewizja Polska wystąpi nie tylko jako główny informator o tym wydarzeniu, ale także aktywny merytoryczny uczestnik.
TVP Info nadaje z Forum Ekonomicznym w Krynicy
TVP Info w Krynicy-Zdrój przygotowało specjalne studio, z którego będą nadawane wejścia reporterskie na żywo podczas całego Forum Ekonomicznego, skoncentrowanego w tym roku na - jak głosi jego motto - "Perspektywach nowego ładu" w nawiązaniu do przemian ekonomicznych, społecznych i politycznych, które przyniósł światowy kryzys gospodarczy. Spośród wielu paneli dyskusyjnych, aż cztery będą moderować ludzie Telewizji Polskiej: prezes Juliusz Braun, zastępca dyrektora TVP1 Andrzej Godlewski, oraz Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.3 września, od rana widzowie TVP Info będą informowani o przebiegu Forum Ekonomicznego. Gospodarzem studia w Krynicy od godz. 13.45 będzie Marek Czyż. O godz. 14.00 TVP Info pokaże ceremonię otwarcia i panel dyskusyjny - Perspektywy nowego ładu - w którym udział wezmą: Valdis Dombrovskis (Premier, Rząd Republiki Łotewskiej, Łotwa); Robert Fico (Premier, Biuro Rządu, Słowacja); Kittiratt Na-Ranong (Wicepremier i Minister Finansów, Rząd Królestwa Tajlandii, Tajlandia); Filip Thon (Prezes RWE Polska/Członek Zarządu RWE East, RWE Polska/RWE East, Polska) oraz Donald Tusk (Premier Rzeczypospolitej Polskiej, Polska). Spotkanie moderować będzie Juliusz Braun (Prezes Zarządu). Tego samego dnia o godz. 19.30 specjalne wydanie "Wiadomości" TVP1 z Krynicy poprowadzi Piotr Kraśko. Do najważniejszego programu informacyjnego w Polsce materiały o Forum Ekonomicznym przygotują m.in.: Jacek Tacik i Michał Siegieda. Ponadto widzowie telewizji publicznej o przebiegu Forum dowiedzą się również z programów: "Panorama" TVP2, "Dziś wieczorem" TVP INFO (poprowadzi Piotr Kraśko), "Minęła 20" TVP INFO (wydanie z Krynicy poprowadzi Marek Czyż), "Panorama dnia" TVP INFO (z wejściem na żywo z Krynicy i materiałem Jacka Tacika).4 września, w "Poranku TVP Info" z Krynicy z widzami spotkają się Diana Rudnik i Marek Czyż (godz. 5.55-11.00). W programie Jacek Tacik na bieżąco będzie relacjonował wybrane panele dyskusyjne Forum, w tym m.in. panel Telewizji Polskiej - Rola mediów publicznych w Europie "nowego ładu". Udział w dyskusji zapowiedzieli: Ivars Belte (Prezes Zarządu, LT Latvijas Televizija, Łotwa), Juliusz Braun (Prezes Zarządu TVP), Petr Dvořak (Dyrektor Generalny, Česka Televize, Czechy), Laszlo Zsolt Szabo (Zastępca Dyrektora Generalnego, MTVA, Węgry) i Alexander Wrabetz (Dyrektor Generalny, ORF, Austria). Moderatorem spotkania będzie Piotr Kraśko (szef "Wiadomości" TVP1). Ponadto przez cały dzień widzowie będą mogli oglądać wejścia na żywo z Krynicy w serwisach informacyjnych i biznesowych TVP INFO, a nawet specjalne wydania prognozy pogody, które poprowadzi Marzena Słupkowska. Na koniec dnia, w programie "Dziś wieczorem" w TVP INFO, m.in. na tematy Forum Ekonomicznego, Piotr Kraśko rozmawiać będzie z Jarosławem Kaczyńskim (Prezes PiS).5 września, relacje Jacka Tacika z Forum Ekonomicznego przez cały dzień widzowie znajdą m.in. w serwisach TVP INFO oraz w "Panoramie" TVP 2 o godz. 15.45 i 18.00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

i tak nie ma dostępu do tego kanału :(
 1  
a tvn24 w tym czasie będzie pewnie wałkował sprawę "madzi"
 1  
januszcz ma rację niech TVP Info nie przyjeżdża do naszego miasta, od dwóch dni nie ma możliwości odbioru TVP Info w Krynicy, Mux1 jest nie osiągalny, zamiast włączyć TVP Info zamiast niepotrzebnej Poloni to oni dali go na Mux1 który nie wszędzie dociera, nie płaćcie abonamentu na TVP albo płaćcie tylko część abonamentu, jeśli nie macie pełnej oferty kanałów TVP, to tyle.
 1  
Na wstępie*******Piotr Kraśko i Jarosław Kaczyński, powiązani z Kościołem ( obecnie watykańskim). Co będzie dalej z Polską? Może to Oni zmienią Kościół OTWARTY dla WSZYSTKICH?*******
 0