Łukasz Szewczyk02.09.2013 (17:37)5 komentarzy

Jesień w Radiu Plus: Nowe programy i Rafał Ziemkiewicz

Od początku września w Radiu Plus startuje jesienna ramówka, w której znajdą się nowe pozycje programowe. Autorską audycję publicystyczną poprowadzi Rafał Ziemkiewicz. Weekendową ramówkę wzbogacą programy "Zawsze w Rytmie Mix" i "Na Tapecie Radia Plus".
Do grona redakcyjnego Radia Plus dołączy Rafał Ziemkiewicz - znany dziennikarz, publicysta i pisarz, który będzie gospodarzem czwartkowej audycji, nadawanej w ramach wieczornego pasma publicystycznego (poniedziałek-czwartek w godzinach 20:00-22:00). Pierwsza audycja zadebiutuje na antenie Radia Plus już 5 września. W tym sezonie w pozostałe dni gospodarzami pasma będą także publicyści Marek Zając oraz Piotr Zworski.
W ramach porannej audycji "Od Rana na Plusie", prowadzonej przez Annę Zimoch, Konrada Piwowarskiego i Norberta Bieńkowskiego, pojawi się natomiast "Sedno Sprawy", czyli poranna rozmowa na żywo, którą poprowadzi Jacek Prusinowski. Reporter Radia Plus codziennie ok. godz. 8:45 będzie rozmawiał z zaproszonym do studia gościem na bieżące tematy z zakresu polityki, gospodarki i spraw społecznych.
Z kolei "Nocne Światła" to nowa audycja wieczorna, która będzie pojawiać się na antenie od poniedziałku do czwartku w godzinach 23:00-1:00. Program poprowadzi Paweł Krzemiński, dotychczas dziennikarz warszawskiej redakcji Radia Plus, który wraz z zaproszonym do studia gościem będzie odpowiadał na zgłoszenia telefoniczne słuchaczy i na antenie rozmawiał z nimi o ich problemach. W każdym programie weźmie udział ekspert - psycholog, socjolog, filozof lub duchowny.
W sobotnie wieczory w godzinach 20:00-23:00 Marcin Kotyński, gospodarz przedpołudniowego pasma, zaserwuje słuchaczom mix tanecznych przebojów z lat 80., 90. oraz współczesnych w audycji muzycznej "Zawsze w Rytmie Mix". Z kolei w niedzielne popołudnia prowadzący wraz z Anną Zimoch, prezenterką porannego programu, będą sprawdzać co się dzieje w showbiznesie w nowej audycji lifestylowej "Na Tapecie Radia Plus". W podsumowaniu każdego tygodnia znajdzie się m.in. przegląd prasy kolorowej i plotki o gwiazdach. W programie będą się też pojawiać goście związani z showbiznesem.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Najlepsze radio w polsce
 8  
SUPER RADIO KU*WO!!!
Złote myśli Patrioty. 2.09.2013 (19:26:30)
 9  
Co za bałagan!! Disco dance i audycje publicystyczne i rozmowy o problemach z psychologiem?! Po wakacjach słuchalność radia plus znacznie spadnie,A z resztą już nuda w tym radiu plus. Gdy młodzież uslyszy o polityce i religi szybko wyłączy to radio. Moim zdaniem radio plus powinno skończyć z publicystyką i religią i grac dla młodzieży.!!!!!
 13  
@damiano55555, nie ośmieszaj się. Radio Plus to sieć rozgłośni katolickich z dość jasno sprecyzowanymi koncesjami, które obligują ich do takich programów. Tematy religijne zawsze będą obecne i nigdy nie zostaną usunięte.
 5  
radio plus gra muze bardziej dla troche starszych sluchaczy a wiec disco 80 i dobry dance 90 więc ,a nie wspolczesna pop papke co wlanie wiekszosc mlodziezy niestety slucha.
 8