Łukasz Szewczyk14.07.2006 (5:13)brak komentarzy

Antyradio ponownie na dachu

Antyradio, niegrzeczne dziecko eteru, po raz czwarty opanuje warszawskie oraz śląskie dachy. W piątek (14 lipca 2006 roku) w ramach cyklu Dekarock w stolicy zagra Grabaż i Strachy na Lachy, w Tychach Lady Pank.
W Warszawie na dachu dworca w Al. Jerozolimskich 55 wystąpi młody i już kultowy wilk polskiej sceny - Grabaż i Strachy na Lachy. Z kolei na Śląsku, na dachu Szkoły Muzycznej w Al. Niepodległości 53 w Tychach zagra legendarny Lady Pank. Oba darmowe koncerty odbędą się w tym samym czasie - w piątek, 14 licpa 2006 roku o godzinie 16.30.
Tak Tak Dekarock Antyradia jest cyklem dziesięciu koncertów na dachach Warszawy i Śląska. Koncerty odbywają się zawsze w godzinach szczytu komunikacyjnego, co umożliwia dotarcie do jak największej liczby widzów. Unikalne lokalizacje i występy wyłącznie rockowej śmietanki muzycznej przyciągają tłumy Warszawiaków i gości stolicy. Dodatkowo specjalny konkurs na antenie Antyradia - Wniebowzięci pozwoli wygrać dwojgu słuchaczy stacji ekskluzywne zaproszenie na koncert do loży VIP usytuowanej na dachu, tuż przy scenie.

Następny, finałowy koncert Dekarocka już 25 sierpnia: w Warszawie zagra Homo Twist, na Śląsku T.Love. Wszystkie koncerty są bezpłatne. Wyłącznym sponsorem Dekarocka jest Tak Tak