Łukasz Szewczyk11.09.2013 (0:06)9

Rusza polska edycja "Top Chef" w telewizji Polsat (wideo)

Rusza pierwsza polska edycja kulinarnego reality show - "Top Chef", czyli "pojedynek" na noże profesjonalnych kucharzy. Sztuka gotowania połączona będzie z fascynującą rywalizacją na najwyższym poziomie. Program będzie emitowany na antenie telewizji Polsat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Polset leci mega w podróby i kopiuje wszystko z iti

Taniec z Gwiazdami -> Jak oni spiewają
XFactor -> Must Be the music
You Can Dance -> Got Dance
MasterChef -> TopChef
Mam talent -> w polsacie był jakiś syf z cyrkiem
Bitwa o dom -> .......... tu się na pewno coś niebawem znajdzie :D

Jednym słowem ŻENADA!
 10  
[email protected]

... zrób podobną rozpiskę jak TVN ściąga (kupuje licencje na Zachodzie), bo WSZYSTKIE programy, które wymieniłeś TVN-owskie są kupowane przez TVN.
TVN kupuje jedne formaty, a Polsat kupuje inne formaty.
Proste jak włos Mongoła.
 9  
Kwestia dotyczy czegos innego.Bo wiadomym jest,ze obie stacje kupuja formaty za granica.Chodzi jednak o to,ze to TVN wprowadza nowosci na polski rynek.A Polsat tylko nasladuje.I to jest nazywane tak zwanym kopiowaniem.Jak mozna zauwazyc Polsat od zawsze jest kilka krokow za TVN.
 12  
Jedyne w czym Polsat jest prekursorem na naszym rynku i mam nadzieje, że TVN od nich tego nie skopiuje to długość reklam !
 8  
ajp, racja! A kopię Bitwy o Dom już mają - "NASZ NOWY DOM"... ;|
 4  
Będzie się działo. Myślę, że będzie to o wiele ciekawsze niż w przypadku kulinarnych amatorów. Do tego jury z prawdziwego zdarzenia. Środowe wieczory z Polsatem.
 2  
Dagna ... zawiodę Cię bo włączyłem na chwile ten syf aby zobaczyć CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY CHIPSY ..... ten program to jedno wielko dno .... mega sztuczne .... totalne naśladownictwo ... specjalnie wzieli gościa co nie mowi dobrze po polska :D aby mieć nowe oddaj fartucha .... PODRÓBA program DNO...


bassdrum
Nie bede juz powtarzał tego co inni Ci wyjasnili i o co mi chodzilo.
Kupowanie licencji to jedno (i nei jest to kopiowanie zachodu :D) a co innego kupowanie czegoś podobnego bo u konkurencji sie spradzilo :D
Polsat zawsze naśladował TVN.
Niestety w Polsat News też zaczeli w pewnym momencie naśladować TVN24 i z ciekawego Polsat News zrobilo sie tvn24 bis .. a w tym przypadku to szkoda
 3  
A ja uważam, że program jest lepszy od Masterchefa, jakiś taki bardziej dynamiczny i trzymający w napięciu.
 1  
za bardzo wyreżyserowane, brak spontanu jak to jest w przypadku Voice Of Poland wali plastikiem. Gdyby jednak program mógłby sobie pozwolić na taki luźny charakter jak obecne talent show typu MBTM, Mam Talent, czy GotToDance, to mogłoby być znacznie ciekawiej.
 2