Łukasz Szewczyk11.09.2013 (15:51)13 komentarzy

"Podejrzani zakochani", "Mroczny Rycerz powstaje", "Bez tajemnic III" - październik w HBO

Polska komedia "Podejrzani zakochani", animowany "Hotel Transylwania" oraz film akcji "Mroczny Rycerz powstaje" - to wybrane premiery października na antenie HBO Polska. Dodatkowo stacja rozpocznie emisję trzeciego sezonu polskiego serialu własnej produkcji "Bez tajemnic".
Podejrzani zakochani
W październiku 2013 roku abonenci pakietu HBO, w ramach niedzielnego pasma wieczornego z Megapremierami zobaczą: kreskówkę dla całej rodziny, w której przyjęcie urodzinowe córki Księcia Drakuli zostaje przerwane przybyciem śmiertelnika - "Hotel Transylwania" (6 października); Sonię Bohosiewicz i Rafała Królikowskiego w szalonej komedii o perypetiach pary, która swoją znajomość przenosi z Internetu do rzeczywistości - "Podejrzani zakochani" (13 października); opowieść o podrzędnym iluzjoniście, który trafia do magicznej Krainy Oz, gdzie wszyscy biorą go za potężnego czarodzieja - "Oz Wielki i Potężny" (20 października); zwieńczenie trylogii Christophera Nolana, po ośmiu latach ukrywania się Batman musi powrócić do Gotham, by odsunąć od miasta groźbę zagłady - "Mroczny Rycerz powstaje" (27 października).

Pozostałe premiery miesiąca w HBO to także: "Przepraszam, że żyję" (4 października), "Pogrzeb babci Berthe" (8 października), "Pięć filmów o szaleństwie" (10 października), "Zagrywka Czarnego" (11 października), "Niebo w gębie" (12 października), "Wrong" (15 października), "Święta Rozalinda" (17 października), "Prawdziwa miłość" (18 października), "Czarny koń" (22 października), "Kochanego ciała nigdy dość" (24 października), "Ucieczka" (25 października), "Kronika opętania" (25 października) i "Nie boję się" (31 października).Dodatkowo od 5 października kanał HBO rozpocznie emisję serialu Alana Balla "Banshee" o byłym więźniu, który w wyniku oszustwa zostaje szeryfem małego miasteczka Banshee, w którym w rzeczywistości rządzi lokalny gangster Kai Proctor. Natomiast od 28 października rusza emisja trzeciego sezon polskiego serialu produkcji HBO "Bez tajemnic" - tym razem u psychoterapeuty Andrzeja Wolskiego pojawiają się nowi pacjenci z nowymi problemami i ukrywanymi tajemnicami; w najnowszym sezonie zobaczymy Jerzego Radziwiłowicza, Stanisławę Celińską, Magdalenę Popławską, Macieja Stuhra, Piotra Głowackiego.

Natomiast filmowy kanał Cinemax w październiku 2013 roku zaprezentuje takie premiery filmowe, jak: "Bez hamulców" (5 października), "Pierwsze spojrzenie" (6 października), "Uznany za fundamentalistę" (12 października), "Gladiator do wynajęcia" (13 października), "Jak mam na imię" (16 października), "Dom diabła" (18 października), "Bernard i Doris" (19 października), "Uśpiony głos" (20 października), "Całkiem zabawna historia" (26 października), "Ściana" (27 października) ' "Mój niemiecki przyjaciel" (30 października).

Komentarze (1 - 10 z 13)

A mi sie nawet pazdziernik w HBO podoba chetnie zobacze Hotel Transywania oraz Oz wielki potezny Mrocznego Rycerza widzialem w kinie.
 2  
Sproym zaskoczeniem jest dość szybka premiera "Oz"
 5  
Rewelacji nie ma ale nie jest źle. Naliczyłem 5 interesujących tytułów. A "Mroczny Rycerz Powstaje" to wg mnie hit roku w HBO. Widziałem go w kinie i potem na DVD, ale i tak chętnie obejrze ponownie.
 3  
No no, parę świetnych premier - brawo HBO!!!
 9  
Na jakie podstawie uważasz że HBO super a CANAL+ beznadziejnie. Nie znasz jeszcze premier października na tym kanale. Skompromitowałeś się kolejny raz. Skończ z tym trolowaniem, bo jesteś żałosny. I nie podszywaj się buraku pod inne osoby.
 5  
Kaszanka na maksa Nic ciekawego !!!
 3  
jacus a Oz-a już nie widziałeś???? Miesiąc po premierze???? Bo wiesz, to taki film dla gimnazjalistów.
 3  
We wrześniu lepszy był CANAL+, a w październiku HBO (najprawdopodobniej :P). Niestety już kupiłem 3 z 4 filmów na BD. Więc megapremierą dla mnie będzie tylko ta Polska produkcja. :/
 2  
Widać mocną odpowiedź HBO na mocny wrzesień w Canal+ :) Podoba mi się ta rywalizacja, będzie co oglądać :) Tylko żeby czasu było wiecej :)
 3  
draco san - nie kombinuj jak marny turysta. Nie oceniaj oferty C+ zanim jej nie przedstawią. Idę o zakład że C+ godnie odpowie i znowu wygra, choć pewnie już nie tak spektakularnie jak we wrześniu. Żeby nie było że jestem uprzedzony, oferte HBO na październik oceniam dość dobrze.
 1