Łukasz Szewczyk11.09.2013 (15:51)13

"Podejrzani zakochani", "Mroczny Rycerz powstaje", "Bez tajemnic III" - październik w HBO

Polska komedia "Podejrzani zakochani", animowany "Hotel Transylwania" oraz film akcji "Mroczny Rycerz powstaje" - to wybrane premiery października na antenie HBO Polska. Dodatkowo stacja rozpocznie emisję trzeciego sezonu polskiego serialu własnej produkcji "Bez tajemnic".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

A mi sie nawet pazdziernik w HBO podoba chetnie zobacze Hotel Transywania oraz Oz wielki potezny Mrocznego Rycerza widzialem w kinie.
 2  
Sproym zaskoczeniem jest dość szybka premiera "Oz"
 5  
Rewelacji nie ma ale nie jest źle. Naliczyłem 5 interesujących tytułów. A "Mroczny Rycerz Powstaje" to wg mnie hit roku w HBO. Widziałem go w kinie i potem na DVD, ale i tak chętnie obejrze ponownie.
 3  
No no, parę świetnych premier - brawo HBO!!!
 9  
Na jakie podstawie uważasz że HBO super a CANAL+ beznadziejnie. Nie znasz jeszcze premier października na tym kanale. Skompromitowałeś się kolejny raz. Skończ z tym trolowaniem, bo jesteś żałosny. I nie podszywaj się buraku pod inne osoby.
 5  
Kaszanka na maksa Nic ciekawego !!!
 3  
jacus a Oz-a już nie widziałeś???? Miesiąc po premierze???? Bo wiesz, to taki film dla gimnazjalistów.
 3  
We wrześniu lepszy był CANAL+, a w październiku HBO (najprawdopodobniej :P). Niestety już kupiłem 3 z 4 filmów na BD. Więc megapremierą dla mnie będzie tylko ta Polska produkcja. :/
 2  
Widać mocną odpowiedź HBO na mocny wrzesień w Canal+ :) Podoba mi się ta rywalizacja, będzie co oglądać :) Tylko żeby czasu było wiecej :)
 3  
draco san - nie kombinuj jak marny turysta. Nie oceniaj oferty C+ zanim jej nie przedstawią. Idę o zakład że C+ godnie odpowie i znowu wygra, choć pewnie już nie tak spektakularnie jak we wrześniu. Żeby nie było że jestem uprzedzony, oferte HBO na październik oceniam dość dobrze.
 1