Łukasz Szewczyk13.09.2013 (16:49)23

Premierowe odcinki "Wojciech Cejrowski. Boso" jesienią w TV Puls

TV Puls wyemituje jesienią premierowe odcinki programu "Wojciech Cejrowski. Boso". Premiera programu na antenie kanału już 28 września 2013 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

mi jeszcze braku je WC Kwadrans w telewizji. Z polityków zostawała miazga a ja zrywałem boki :D Dobrze było by też wskrzesić Ale plamę albo Siarę w kuluarach. Politycy zawsze dostarczali sporo rozrywki. A co do Boso to chyba najlepszy program podróżniczy na świecie, bo chyba nikt nie ma takiej otwartości i spostrzegawczości.
 3  
Ten WC-KIBEL to gorzej jak jakaś d z i w k a, wszędzie się sprzeda, no dosłownie, puszczał się już we wszystkich stacjach.
 2  
Ja rowniez jestem za konkurencja dla tvn i Polsatu. Trzeba wreszcie stworzyc jakas rownowage. Przydalby sie na dvb-t jeszcze jakis zagraniczny gracz albo RTL-Bertelsmann albo Warner Bros. Liczylem na Tele5. Gdyby dostali miejsce na dvb-t, mogliby razem z Pulsem niezle namieszac. A tu co mamy ATM Rozrywka? Tego kanalu nie powinno byc w ogole. Kto im dal ta koncesje?? Kanal stworzony pod przykrywka "Rozrywka". Jaka tam jest rozrywka? I co znaczy w ogole rozrywka? Teraz Solarz przjejal TV4 i TV6 a co zrobi z ATM Rozrywka?
 5  
Cejrowski robi fajne programy podróżnicze, ok. Ale te jego poglądy, aż szkoda tego słuchać. :P Mimo wszystko będę oglądał, ale emisja na TV Puls oznacza brak HD. :P
Dąbski miał w planach rozpoczęcie emisji TV Puls w HD, a także Puls 2 na satelicie (już nadaje) więc HD to tylko kwestia czasu.
 0  
I TU WCISNELI TEGO HOMOFOBA ... ZACZYNA MNIE SIE TA STACJA NIE PODOBAC.
 0  
Lol kolejna stacja go wywaliła ?

Najpierw TVP przejela TVN
potem TVN przejela tv puls
 0  
Cejrowski to [beep], nienawidzę gościa za poglądy. Ale programy podróżnicze robi tak jak trzeba i podczas oglądania jego programów podróżniczych aż zapominam, kim Cejrowski jest naprawdę, i z upojeniem oglądam! ;-)

CIESZĘ SIĘ BARDZO, ŻE CEJROWSKI BĘDZIE ZNOWU ROBIŁ PROGRAM DLA OGÓLNODOSTĘPNEJ TELEWIZJI!!!! A Puls i Puls 2 to jedne z lepszych kanałów w DVB-T i biją na ryj Polsaty, TVN-y i ich klony w postaci ATM, TV6, TTV i innych tam...
 0  
Szkoda, że promują wciąż tego żałosnego oszołoma, który naśmiewa się ze zwyczajów i wierzeń innych ludzi. Sam zaś uważa się za alfę i omegę tylko dlatego, że na szyi nosi narzędzie tortur. To kpina by płacić temu marniutkiemu człowiekowi za lanie tych bredni.
 1  
hahaha "otwartości"? zaczadzony kadzidłem chyba jesteś :D
 0  
Może i pan Wojtek ma zryty beret, ale programy podróżnicze robi znakomite. Bardzo się cieszę na te premierowe odcinki.
 0