Łukasz Szewczyk18.09.2013 (11:56)brak komentarzy

Nokaut Dnia z tanimi e-zakupami w nowej odsłonie

Porównywarka Nokaut.pl zmienia swoje oblicze dostosowując się do zasad Responsive Web Design. Serwis został zoptymalizowany z myślą o fanach e-zakupów, aby proces dokonywania transakcji był maksymalnie uproszczony.
Nokaut Dnia (www.nokautdnia.pl) to serwis stworzony z myślą o wszystkich, dla których zakupy mają być przyjemnością, a nie nerwową bieganiną po wyprzedażach. Codziennie rasowy internetowy poszukiwacz znajdzie na Nokaucie Dnia wiele cenowych okazji. Są podobne do ofert last minute, tylko tych bardziej prestiżowych, bez ryzyka, jakie niosą za sobą tzw. okazyjne oferty, czyli w rzeczywistości gorsze jakościowo i uboższe. Po produkty oferowane na Nokaut Dnia musielibyśmy sięgać na wysoką półkę - a dzięki tej ofercie możemy kupić je z dużym rabatem. Warto jednak podejmować szybkie decyzje, ponieważ oferty są ograniczone czasowo.
Nokaut Dnia stworzyliśmy z myślą o potrzebach wymagających konsumentów, którzy poszukują jakościowych produktów w atrakcyjnych cenach. Wychodzimy im naprzeciw, oferujemy rabaty nawet do 70%, gwarantujemy darmową dostawę produktu dnia i sprawdzoną jakość - mówi Karolina Ciborowska, Product Manager Grupy Nokaut SA
Korzystanie z Nokautu Dnia nie jest przeznaczone jedynie dla wytrawnych konsumentów. Intuicyjna obsługa i czytelny layout "prowadzą" konsumenta przez kolejne gorące oferty. Platforma jest często unowocześniana, strona główna i produktowa zostały ostatnio zmienione, aby nabrały lekkości i przejrzystości. Co cieszy się największą popularnością wśród użytkowników Nokaut Dnia? Na podstawie badań Grupy Nokaut, największe zainteresowanie budzą produkty sezonowe - na przykład podczas wakacji są to walizki, leżaki i sprzęty na plażę. Ponadczasowe zainteresowanie budzą sprzęty AGD i przybory kuchenne - od garnków, przez noże i prostownice aż po... maszynę do wypieku babeczek. W najbliższym czasie platforma poszerzy asortyment. W ofercie oprócz produktów codziennego użytku, sprzętów AGD i RTV znajdzie się między innymi markową odzież. Każdy użytkownik ma możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu będzie mógł śledzić wszystkie aktualne wyprzedaże, a także dostanie z wyprzedzeniem informacje o promocji produktu, na którym mu zależy i dzięki temu nie przeoczy okazji.