Łukasz Szewczyk19.09.2013 (12:36)12 komentarzy

Agnieszka Chylińska poprowadzi program w RMF FM

Popularna wokalistka Agnieszka Chylińska debiutuje w nowej roli - radiowca. W najbliższy weekend na antenie RMF FM poprowadzi własny program autorki.
Agnieszka Chylińska
22 września 2013 roku startuje nowy program w RMF FM. To pierwszy, autorski program Agnieszki Chylińskiej, zatytułowany "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej". To także debiut Wokalistki w roli autorki i prezenterki programu radiowego. "Wszystkie numery" to wybrane przez Agnieszkę piosenki oraz opowieści z życia wzięte, które w każdą niedzielę, od 15 do 19 będzie prezentować słuchaczom.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Fanatycznie uwielbiałem Chylińską jako zbuntowaną babkę z zespołu O.N.A. Teraz niestety poszła w kierunku komerchy dla niedorozwiniętych gimnazjalistów i kawałków w stylu "łubu dubu umcyk umcyk". Prawdziwa Chylińska niestety umarła... Szkoda!!!
 5  
... czyżby mówiła tylko - wyślijcie sms na 71.. ? i dwie piosenki + reklamy ? (lekarstwa) , przecież ta stacja radiowa nic innego nie umie .
 9  
No to stacja musi przygotować kupe kasy na kary za tzw. język rynsztokowy
 10  
Czy ta Pani ma coś ciekawego do powiedzenia i czy ma właściwą dykcję do radia? Czy ta ta Pani zdawała egzamin na kartę mikrofonową?
 7  
A czy ona idzie do Polskiego Radia by mieć taki wspaniały dokument ? Ma pewnie kartę rowerową.
 7  
Chociaż Metzoforte w stylu "Chyłkawki"..:D
Adam S. Pachołek-antyaria 19.09.2013 (15:13:21)
 1  
ide o stówe że w pierwszych dwoch programach choć raz powie o WIELKIEJ KUMULACJI!!!! :P
 1  
W niedziele nie ma Wielkiej Kumulacji, ale nie podniecałbym się tym faktem za bardzo. Pewnie jak to już bywa w przypadku tych "gwiazd" w RMFie, wypowiedzi będą nagrane i puszczane tylko w podanych godzinach. Ale obym się mylił.
 8  
w niedziele nie ma w/w zabawy...
 3  
Program dalej będzie prowadził Marcin Jędrych jako Dobrze Zagrane między 15 a 19,natomiast Chylińska będzie puszczana pewnie z puszki raz na godzinę jako jej program autorski gdzie powie coś ok 1 minuty i poleci piosenka i tyle...
 11