Łukasz Szewczyk19.09.2013 (15:32)4 komentarze

Internet Explorer 11 już do pobrania dla Windows 7

Przeglądarka Internet Explorer 11 w wersji Release Preview została udostępniona użytkownikom Windows 7. Użytkownicy Windows 8 otrzymają ją w dniu premiery Windows 8.1.
Internet Explorer 11 już do pobrania dla Windows 7
W czerwcu przeglądarka w wersji IE11 została udostępniona deweloperom, którzy pracowali nad optymalizacją aplikacji, stron internetowych, etc. Dziś wersja Release Preview sygnalizuje pełną dostępność aplikacji, która nastąpi jeszcze tej jesieni wraz ze światową premierą Windows 8.1. Nowy Internet Explorer to przede wszystkim nawigacja dotykowa - niezależnie od tego czy używamy jednego czy pięciu palców ekran reaguje płynnie umożliwiając zbliżanie, oddalanie, przesuwanie i zmienianie widoku. Strony, dzięki zastosowanym technologiom, ładują się błyskawicznie, a integracja z technologią press-to-call umożliwia zredukowanie okna przeglądarki i wykonanie telefonu lub wysłanie maila pod wskazany na stronie kontakt. IE11 obsługuje do 100 zakładek oraz synchronizuje ulubione foldery pomiędzy wszystkimi urządzeniami z których korzystamy. Umożliwia więc dostęp do ulubionych stron niezależnie od urządzenia, na którym właśnie pracujemy.
Przeglądarka IE11 w wersji Release Preview dostępna jest TUTAJ.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Internet explorer- Jedyna taka przegladarka, ktora sluzy do sciagania innych przegladarek xD
 12  
Ostatnio z Internet Explorera korzystałem tak dawno temu że chcąc wydobyć ulubione IE z jakiegoś starego komputera musiałem wyguglować jaką mają formę gdzie mam ich szukać bo nie pamiętałem.
 1  
Polecam i tak uaktualnić (jeśli mamy IE w systemie). A chyba nawet jeśli nie mamy, to składniki IE służą "Exploratorowi Windows" do systemowych połączeń.
A czemu uaktualnić?
http://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-nowa-dziure-w-internet-explorerze/
 2