Łukasz Szewczyk21.09.2013 (17:25)22 komentarze

Nowe pakiety Canal+ coraz tańsze w kablu

Dobra informacja dla abonentów pakietu premium Canal+ w sieciach kablowych. Operatorzy kablowi wprowadzają nowe oferty promocyjne obniżając cenę dostępu do pełnego pakietu Canal+.
Dostęp do nowych pakietów Canal+ w sieciach kablowych jest coraz tańszy. Od września 2013 roku mniejsi gracze kablowego rynku stopniowo wprowadzają do swoich ofert nowe promocje, obniżając dostęp do nowych pakietów Canal+. Dzięki nowym ofertom dostęp do pełnego pakietu Canal+ Platinum w kablu obniżono do około 40 zł miesięcznie. Przykładowo śląska sieć Telpol w ramach nowych promocji oferuje pakiet Canal+ Silver w cenie 29,90 zł, pakiet Canal+ Gold w cenie 34,90 zł i pakiet Canal+ Platinum w cenie 39,90 zł. Do tej pory średnia, promocyjna cena za pełny pakiet Canal+ Platinum w sieciach kablowych wynosiła około 50-60 zł miesięcznie (w zależności od operatora).

Niższe ceny najdroższego pakietu Canal+ Platinum to dobra wiadomość dla kibiców, tym bardziej, że od połowy września większość transmisji T-Mobile Ekstraklasy przeniesiono z Canal+ Family do Canal+ Sport (więcej o tym TUTAJ).Przypomnijmy, że od czasu uruchomienia platformy nc+, nowa oferta Canal+ w sieciach kablowych składa się z trzech pakietów sprzedażowych:
Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2
Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2
Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

Zaznaczmy jednak, że niektóre wydarzenia sportowe z portfolio Canal+ transmitowane są na dodatkowych kanałach n36 i n37, które dostępne są wyłącznie w ofercie platformy nc+ (nie są dostepne dla abonentów Canal+ w sieciach kablowych).

Komentarze (1 - 10 z 22)

a co z większymi , np. z liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiderem UPC
 10  
Jak to możliwe, że inne podmioty sprzedają Platinum tak tanio, a abonenci platformy nc+ muszą dalej bulić 99zł?

Coś tu chyba nie tak.
 19  
@Fandzol a nie zauważyłeś, że podana przez ciebie cena to cena wszystkich kanałów tematycznych i opcji Canal+Platinum, czyli 6x Canal+. Do 40 zl to cena samych 6x Canal+.
 4  
Fandzol - pamiętaj że te 99 zł to opłata nie tylko za Pełną paczkę C+, ale też za pakiet Universum+. w sumie ponad 100 kanałów.
 4  
A dawniej można było kupić za 35zł miesięcznie,z satelity i dla wszystkich,dodatkowo pół roku było 50% taniej,i umowa na rok.Odkąd nie ma samego pakietu canal+ z satelity,nie jestem zainteresowany tą platformą,bo nie będę płacił za resztę gniotu.
 15  
ja płacę 44 zł i uważam że to bardzo drogo, a obecna oferta canal plus nie jest lepszą niż przed połączeniem z n-ką. ale w końcu to monopoliści.
 4  
Ja to wiem, tylko że nawet z innymi pakietami w nc+ jest drożej, niż w kablówkach.
Poza tym nie ma w nc+ możliwości zakupienia paczki Canal+ do dowolnego pakietu.
To jest chore.
 16  
Nikt Ci nie każe niczego oglądać. Wyrzuć telewizor przez okno i będziesz mieć problem z głowy.
 14  
w upc jest za 25zł...
 7  
nie wiem jak Wy ja mam w UPC pełną opcję C+ czyli: C+,C+HD, C+film, C+filmHD, C+Film2HD, C+Sport, C+sportHD, C+Family, C+FamilyHD, C+Family2, C+Family2HD,
za 32 zł/mc.
 5