Łukasz Szewczyk09.10.2013 (11:49)6 komentarzy

23 kanały TV za 5 zł na platformie Netvi.TV

Internetowa platforma telewizyjna Netvi.TV wprowadza do swojej oferty zmiany. Do oferty zostaje wprowadzony nowy pakiet telewizyjny. Dodatkowo oferta platforma została powiększona o Kino Polska Muzyka.
Netvi - wolna telewizja
Wprowadzony pakiet Podstawowy zawiera 13 kanałów i stanowi uzupełnienie oferty darmowej w której można już oglądać 10 telewizji.
Razem daje nam to 23 stacje telewizyjne dostępne za 5 złotych. Niska cena i duży wybór dostępnych TV gwarantuje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie - mówi Micha, lider netvi
Netvi.TV od samego początku szuka rozwiązań pozwalających rozbudować ofertę, ale też zachować przystępność cenową.
Rozważamy wprowadzenie modelu mieszanego, niskiej ceny za kanały płatne oraz wprowadzenie nieuciążliwej ilości reklam. Dzięki temu staniemy się konkurencyjni na rynku operatorów telekomunikacyjnych. Netvi będzie na każdą kieszeń - dodaje Michał Suchoń
Jednocześnie netvi uzupełnia swoją ofertę o Kino Polska Muzyka.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Brawo za rozwój.
 1  
Kiedy aplikacja na smart tv ?
 3  
Nie wiem czy wiecie,że jeśli ktoś kupił dekoder Polsatu do naziemnej telewizji cyfrowej,to może założyć sobie konto w ICA,nawet nie zasilając dekodera,można uzyskać dostęp do Ipla Sport za 29.90 na trzy miesiące !!!.Ipla Net kosztuje 4.90zł przez ICA.Co do tej oferty też jest dobra,ale pasowała by aplikacja na Smart TV.
 6  
Nie mam zamiaru płacić 5 zł. za dostęp gdzie nie ma w pakiecie kanałów
TVP 1 HD , TVP 2 HD , TVP INFO , TVN HD , TVN 7 HD , TVN 24 HD , POLSAT HD , Polsat News , Polsat Sport News , Polsat Sport HD i wiele innych kanałów które mogą być ale ich nie ma.

A to że jest jakiś kanał France 24 czy Al-Jazerra to jakiejś nieporozumienie!!!
Ja zdecydowanie wybieram portal weeb,tv bo tam jest kilkadziesiąt kanałów wysokiej klasy podstawowych i premium.

Netvi.pl niech zmieni podejście bo pakiety są góóówno warte!!!
 0  
Ta platforma zaznaczam że pseudo to jest jedna wielka pomyłka i głupotą było uruchomienie jej przez właścicieli, a tak naprawdę to zdradzę wam sekret oni tą TV uruchomili dla debili!!
 7  
Super oferta, cieszy mnie wysoka jakość, netvi ma szansę podbić polski rynek, trzymam kciuki
 1