Łukasz Szewczyk16.10.2013 (16:13)2 komentarze

Jubileuszowe wydanie "Poplisty" z gwiazdami w RMF FM

W czwartek (17 października 2013 roku) Darek Maciborek poprowadzi jubileuszowe, 3000. wydanie "Poplisty", najpopularniejszej radiowej listy przebojów w Polsce.
Od godziny 18.00 do 20.00 urodziny Poplisty transmitowane będą z warszawskiego klubu Bank, do którego zaproszono gwiazdy polskiej sceny muzycznej i słuchaczy RMF FM, autorów najciekawszych prezentów ( zdjęć, filmów, utworów muzycznych ) przesłanych Popliście.W specjalnym wydaniu "Poplisty" znajdzie się podsumowanie wszystkich dotychczasowych notowań oraz urodzinowe muzyczne atrakcje przygotowane specjalnie z tej okazji przez Darka Maciborka, gwiazdy muzyki oraz przez jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów.Z okazji jubileuszu "Poplisty" wiele gwiazd nagrało specjalne, muzyczne życzenia, emitowane na antenie RMF FM, a Jerzy Dudek, Robert Korzeniowski, Krzysztof Hołowczyc, Adam Sztaba, Ela Zapendowska, Ewa Drzyzga, Artur Barciś, Cezary Pazura i wiele innych osobistości prezentowało swoje typy z gorącej setki "Poplisty" w specjalnych wywiadach realizowanych w ramach programu.
Z okazji jubileuszu wydana została przygotowana specjalna płyta Poplista 3000: dwupłytowa składanka zawierająca najpopularniejsze przeboje prezentowane od początku istnienia listy, w tym piosenkę zespołu Nickelback - How You Remind Me, numer 1 w podsumowaniu wszystkich notowań, a także hity Rihanny, Amy Macdonald, Black Eyed Peas, Lady Gagi, Nelly Furtado, Katie Melua oraz aktualne przeboje Ellie Goulding, Bednarka i OneRepublic. Do płyt dołączono plakat, na którym znalazło się klika tysięcy zdjęć nadesłanych przez słuchaczy - jurorów Poplisty."Poplista" nadawana jest w RMF FM od września 2001. "Poplista" to najpopularniejsza lista przebojów w polskim radiu. W programie prezentowanych jest 20 piosenek z zestawienia oraz 4 propozycje. Słuchacze głosują na utwory za pośrednictwem systemu SMS oraz stron internetowych radia.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Propozycji jest 10 + pojedynek. Faktycznie, jest to jedna z najpopularniejszych list w Polsce, ale na szczęscie uruchomiono już Oficjalny Polski Airplay Top 20 (do tej pory było to tylko top 5) -

facebook.com/PLairplay

- aż wstyd, ze ZPAV tak długo publikował tylko 5 miejsc...
 1  
Jakiej listy? Najpopularniejsza to ona może i była, ale 10 lat temu!
 1