Łukasz Szewczyk29.10.2013 (11:33)8 komentarzy

RMF Grupą Radiową Roku

Media Marketing Polska uznał Grupę RMF za Grupę Radiową Roku. To kolejne wyróżnienie w raporcie Nadawcy. W roku 2011 za Stację Radiową Roku uznane zostało RMF Classic, a w 2010 Nadawcą Roku wybrano także Grupę RMF.
W uzasadnieniu tegorocznej decyzji redakcja Media Marketing Polska napisała m.in.: " Flagowe radio Grupy RMF pozostaje na czele słuchalności wszystkich stacji radiowych w Polsce. Wpływy reklamowe i zwiększający się zasięg pozwalają mijający rok zaliczyć do wyjątkowo udanych./.../ Grupa RMF przekonuje, że jest dojrzałą organizacją, która jest dobrze przygotowana na funkcjonowanie w czasach kryzysu".

Komentarze (1 - 8 z 8)

I tak powinno być zawsze. A niech się ktoś nie zgodzi lub powie inaczej to mu urwę łeb przy samej d^bie.
RMF FM kocham was!!!!!!!! 29.10.2013 (13:47:25)
 11  
@RMF FM kocham was!!!!!!!!
Lubię słuchać stacji Grupy RMF i nie popieram twojego przymusu do tworzenia wspólnych poglądów. Jeśli komuś się nie podoba ma prawo się nie zgodzić z decyzją Media Marketing
 3  
"jakich fantastycznych i mądrych a może mundrych" słuchaczy ma to BADZIEWIARSKIE radyjko. Idiotyczne konkursiki i muzyczka um pa pa. A jesli chodzi o grożby to odsyłam do kolejnych akapitów tekstu.
Groźba karalna – przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego. Ten występek ścigany jest z oskarżenia publicznego.
Art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
Dziadek Jacek Poszepszyński 29.10.2013 (16:37:30)
 0  
Boże, RMF FM to jakieś nieporozumienie słuchanie chyba przez kompletnie zidiociałych ludzi bez żadnego gustu i żadnych wymagań... Ważne, żeby coś plumkało w biurze i aucie, no i było modne, a że to jest g*****o jest, to już nikogo nie obchodzi. Niedobrze mi się robi, kiedy muszę słyszeć to SKRETYNIAŁE radio w sklepach, w kawiarniach czy innych miejscach publicznych... Po kilku minutach słuchania inteligentny człowiek ma wrażenie, że pierze mu się mózg... Głupia muzyka pod głupią publiczkę, głupie odzywki prowadzących, głupie konkursy, głupie wszystko!

Trójka - to jest radio!!! Muzyka na najwyższym poziomie, ciekawe audycje prowadzone przez największe osobowości, kultura słowa. Radio, które szanuje inteligencję słuchaczy. Zresztą co będę przekonywał nieprzekonanych, jak ktoś zechce, niech sam posłucha audycji prowadzonych przez Marcina Łukawskiego, Piotra Barona, Kuby Strzyczkowskiego, Beaty Michniewicz, Wojciecha Manna czy Marka Niedźwieckiego, a wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane! Wybór jest więc oczywisty: dla ludzi inteligentnych, wymagających, poszukujących jakichś wartości w muzyce, interesujących się kulturą i lubiących poszerzać wiedzę jest Trójka, a dla miernoty i gawiedzi jest RMF FM i tym podobne brzęczydełka (nie potrafię czegoś takiego nazwać w ogóle radiem)! Wiem, że słuchących RMF FM jest kilka razy więcej niż słuchających Trójki, ale nie zmienia to faktu, że Trójka jest jedyna i niepowtarzalna, a RMF FM to badziewne "radio" dla badziewnych ludzi.
 4  
Jedyne radio, którego daję radę czasu do czasu posłuchać, to Dwójka - Program 2 Polskiego Radia. Tylko w tym radiu nie ma czegoś, czego najbardziej nie znoszę: ZIDIOCIAŁYCH REKLAM! Chociaż wiem, że zawartość muzyczna Dwójki dla większości społeczeństwa jest nieakceptowalna. Ja na szczęście lubię czasami posłuchać klasyki czy jazzu, więc czasami sobie mogę Dwójkę włączyć i mam pewność, że nie wyskoczy mi tu za chwilę wrzeszcząca reklama superatrakcyjnej megapromocji w sklepie dla idiotów, czy jakiegoś leku na sraczkę i nietrzymanie moczu...
 8  
Do tych, co psioczą na RMF: Włączcie Eskę, to dopiero niszczyciel kory mózgowej...
 4  
Słucham RMF-u ponad 20lat i już ma żółtą krew.... ;-)
 0  
Durna stacyjka, co chwile " wyslij sms wyslij sms.."
 4