Łukasz Szewczyk29.10.2013 (15:00)5 komentarzy

Polski serial "Dzieciaki", "4 wesela" - listopadowe nowości TTV

Telewizja TTV w listopadzie 2013 roku wprowadzi do swojej ramówki kilka programowych nowości. Na antenie zadebiutuje nowa, polska produkcja TTV - serial "Dzieciaki". Wśród nowości znajdzie się także zagraniczny hit - "4 wesela".
"Dzieciaki" / Fot. TTV
Już 1 listopada pierwsza z nowości - produkcja TTV "Dzieciaki". Grupa nastolatków uczęszcza na zajęcia prowadzone przez pracowników fundacji "Oto tu chodzi", założonej przez Piotra Majora. Pod czujnym okiem swoich opiekunów przygotowują spektakl taneczny "Romeo i Julia w nowej odsłonie". Dzięki wspólnej pracy twórczej dzieciaki mają szansę na odnalezienie i rozwijanie swoich talentów. Pomagają im w tym gwiazdy związane ze Śląskiem, m.in. finalista pierwszej edycji programu "You Can Dance" Rafał Kryla "Tito", piłkarz Kamil Kosowski i raper Abradab. W każdym odcinku przedstawiona jest historia jednego z dzieciaków oraz problemy, z którymi się zmaga. Pomimo tego, że są to zwyczajni nastolatkowie, problemy mają często poważne. Ich świat wygląda zupełnie inaczej niż sądzą ich rodzice. Sponsoring, kompromitujące zdjęcia krążące w Internecie, narkotyki, szantaże - z tym muszą sobie radzić na co dzień. Pierwsze spotkanie z "Dzieciakami" na antenie TTV 1 listopada o godz. 20:00. Premiery kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o godz. 21:10.2 listopada kolejna premiera w TTV. O godz. 22:00 na antenie TTV pojawi się program, od którego uzależnili się już widzowie na całym świecie. Brytyjska produkcja "4 wesela" przedstawia rywalizacje par o to, kto urządzi najlepsze wesele. Stawka jest wysoka - najlepsi wygrywają wymarzoną podróż poślubną. Czy nie zapomną o co tak naprawdę chodzi w tym pięknym dniu?Kolejna propozycja TTV to serial dokumentalny "Ekstremalne połowy". Przyjaciele na morzu i konkurenci na lądzie. Trzy rywalizujące ze sobą załogi rybackie pływające po północnym Atlantyku. Zmagają się z burzami, zimnem i zmęczeniem, ale nigdy się nie poddają. Pierwsze spotkanie z nimi już 12 listopada o godz. 18:05 na antenie TTV.Ciekawie zapowiada się też ostatnia z listopadowych nowości, czyli "Licytuj i niszcz". Ten amerykański program pokazuje, jakie skarby kryją się w opuszczonych domach. Pracownicy firmy rozbiórkowej "Demolition Danley" podczas licytacji polują na cenne nieruchomości, aby za chwilę je... całkowicie zniszczyć. Zanim jednak zrównają wszystko z ziemią, dokładnie sprawdzają wszystkie domowe zakamarki. Zdarza im się trafiać na prawdziwe skarby. Znaleźli już na automaty do gry w wersji vintage, a także wojskowe medale z czasów wojny secesyjnej. Pasjonujące poszukiwania, niesamowite historie i dużo adrenaliny - to wszystko w "Licytuj i niszcz" 13 listopada o godz. 21:15 w TTV.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Licytuj i niszcz... coś jak wojny magazynowe.
 4  
Dzieciaki trochę opisem przypominają SZKOŁĘ ŻYCIA, jesli o chodzi o sprawy poruszane ( sponsoring? w wykonaniu dzieci? - scenarzyści chyba przeszarżowali)

Ogólnie coraz słabiej, jeśli chodzi o TTV
 4  
A czemu zniknął Miłosny Biznes??
 5  
Dzieciaki - naprawdę na wysokim poziome, cała oprawa (zwłaszcza muzyczna) robi wrażenie. A i historie bardzo życiowe, bo i co jest niby nieżyciowego w problemie sponsoringu? Przecież te dzieciaki to tak naprawdę nastolatki, można to choćby wywnioskować ze zdjęcia, jak się programu nie widziało.

Info do lolik - to są prawdziwe historie, nie wymyślane. Czytaj do końca.
 1  
Miłosny biznes się wycerpał moze, ale mnie barziej przekonją jednak dzieciaki, są poważniejsze, przestawiają całkiem bliskie życiu historie nio i mają świetną muzykę. Taniec też spoko!
 0