Łukasz Szewczyk08.11.2013 (13:54)2 komentarze

"Sanktuarium" - inwazja obcych na kanale Scifi Universal

14 listopada 2013 roku na kanale Scifi Universal zagoszczą istoty nie z tego świata. Stacja rozpocznie emisję serialu "Sanktuarium" opowiadającego o tajemniczych osobnikach, którzy niepostrzeżenie przenikają na Ziemię i ukrywają się wśród ludzi.
"Sanktuarium" / Fot. materiały prasowe
Piękna, tajemnicza i wiecznie młoda dr Helen Magnus (Amanda Tapping) oraz jej nowy współpracownik, psycholog sądowy, dr Will Zimmerman (Robin Dunne), badają niezwykłe istoty, które zupełnie niepostrzeżenie przenikają do naszego świata, by w nim zamieszkać. Główni bohaterowie odnajdują tych dziwnych, często przerażających osobników, a następnie udzielają im schronienia. "Sanktuarium" to kanadyjski serial telewizyjny stworzony przez Damiana Kindlera ("Gwiezdne wrota", "Gwiezdne wrota: Atlantyda"). W rolę dr Helen Magnus wcieliła się Amanda Tapping, znana wielbicielom produkcji science fiction jako Samantha Carter z serii "Gwiezdne wrota". Jest to pierwszy serial nagrany niemal w całości przy użyciu zielonego tła, z wykorzystaniem nowatorskich technik w produkcji telewizyjnej. Jego premierę obejrzała rekordowa liczba widzów.
Emisja serialu "Sanktuarium" od 14 listopada, od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 na kanale Scifi Universal.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Inwazja obcych? Proszę Was. kto to w ogóle pisał? Nie pasuje te określenie do tego serialu. Nie są ani obcy, ani nie ma inwazji - żyją pośród ludzi, niektórzy ukryci, niektórzy wręcz przeciwnie. Inwazja była, owszem, obcych także, ale to w finałowej serii.
 2  
Kim jest ten aktor? Proponuje mu operacje nosa a la Diana Ross. Co raz brzydszych tych amerykańskich aktorow biora. Fuuj!
 4