Łukasz Szewczyk12.11.2013 (13:54)57 komentarzy

Nowa pakietyzacja Canal+. Sport znika z głównego Canal+

Platforma nc+ wraz z nową pakietyzacją pakietu Canal+ wprowadza także zmiany w transmisjach sportowych na własnych antenach. Od teraz transmisje sportowe z głównego Canal+ zostają przeniesione do kanałów wchodzących w skład nowego pakietu sportowego.
Na początku listopada 2013 roku satelitarna platforma nc+ wprowadziła na rynek nowa ofertę (więcej o niej TUTAJ). Najważniejsza zmiana dotyczy nowej pakietyzacji Canal+, który teraz sprzedawany jest w trzech pakietach:
Premium Family&Sport (Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family 2)
Premium Film (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film 2)
Premium Sport&Film (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family 2)Celem nowej pakietyzacji jest ułatwienie klientom wyboru - widzowie zainteresowani głównie ofertą sportową wybiorą pakiet sportowy, natomiast dla kinomanów przygotowano ofertę filmową. Takiego podziału od dawna domagali się abonenci nc+, by nie płacić za cały pakiet, gdy zainteresowani są tylko filmem lub sportom.
Jednak tuż po ogłoszeniu nowej oferty, wśród abonentów pojawiło się kilka wątpliwości w zakresie transmisji sportowych. Do tej pory wydarzenia sportowe były pokazywane także na antenie głównego Canal+, który teraz jest częścią pakietu filmowego. Klienci poddawali pod wątpliwość czy faktycznie pakiet sportowy oferuje dostęp do pełnej oferty sportowej Canal+. Jak jednak zapewnia nas nadawca, kibice wybierający tylko pakiet sportowy mogą spać spokojnie, bo zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe.
Wraz z nową ofertą, opracowaną dla widzów pod względem ich zainteresowań i umożliwiającą elastyczny dobór pakietów z kanałami premium, wprowadzone zostaną pewne zmiany programowe. Zgodnie z tym co podaliśmy publicznie, wszystkie najlepsze wydarzenia sportowe dostępne na platformie nc+ będą dostępne w ramach pakietu: Premium Family&Sport. Tym samym część wydarzeń, które do tej pory pokazywane były w Canal+ (np. mecze ligi angielskiej czy Ligi Mistrzów), wraz z wejściem nowej oferty będą emitowane w kanałach: Canal+ Sport, Canal+ Family oraz Canal+ Family 2, a więc tych dostępnych w ramach pakietu Premium Family&Sport. - wyjaśnia nam Michał Kocięba, kierownik ds. komunikacji i PR kanałów sportowych nc+
Dodajmy także, że część transmisji sportowych nc+ wciąż dostępna będzie także na antenie nSport oraz na kanałach dodatkowych (n36 i n37).

Komentarze (1 - 10 z 57)

dla kazdego cos dobrego tylko nadal drogo :)
 57  
W pakiecie filmowym powinny być też C+Family bo przecież mają tam filmy...
 53  
A w UPC pełna paczka C+ za 25 zł m-c ;-)
 12  
W pakiecie filmowym powinny być też C+Family bo przecież mają tam filmy...
Tak namieszali pakiety na starcie że teraz ciężko to odplątać :)
A na głównym CANAL+ nigdy nie powinno być sportu. W weekendy wieczorem wszędzie mecze. JEŚLI COŚ JEST DO WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO.
 46  
Kręcą ,ściemniają, zamydlają ... wiadomo ,że nc+ chce za ten tzw.pakiet filmowo-sportowy konkretne pieniądze jak wyliczyłem to około 80zł ale wiadomo,ze był na początku larum i po tzw falstarcie lekko się spłoszyli (cenny od 119zł do 199zł ), przecież można odpuścić i ustalić za cały pakiet jakąś rozsądna cenę w moim przypadku za Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family 2) + pakiet podstawowych programów mogę zapłacić do 70zł z multiroomem. A jeśli już robić dobrze dla klienta to można zaproponować zakup na szt. np. canal+sport za 10zł itd. chcem 6 programów to zapłacę 60zł np. to wtedy będzie można powiedzieć o elastycznym doborze pakietów.
 18  
jeszcze ten szajs motoryzacyjny "+DeLux" z anten Canal+ niech w końcu wyrzucą. Co dalej? +KuchenneRewolucje? +W11? Nie po to ludzie płacą nie małą kasę by programy rodem z TVNTurbo oglądać!
Premiery mają być o godz. 20.00 a nie o 21.00! Nie wszyscy są na bezrobociu!
 37  
Król kanałów nadający w SD!!!
 5  
przecież piła kopana to nie sport tylko papka dla nieudaczników i imbecyli
No tak, lepiej ogladac gowniane hobbity, thory i inne gowna albo siatkowke co to nawet sportem narodowym nie jest
 19  
Po 1. Paczki C+ w chwili obecnej NIE SĄ WARTE swojej ceny.
Po 2. NIGDY nie powinno dojść do podzielenia pakietu C+ na konkretne paczki.
Po 3. Po stworzeniu nc+ miało być tak super w C+ , tzn oferta filmowa nPremium dojdzie do oferty filmowej C+, a jest problem bo jakoś wcale nie widać jakoby C+ oferował w tym temacie więcej niż oferował przed połączeniem Cyfry+ i "n" (tylko sportowo = LE, LM)...
 10  
A w UPC pełna paczka C+ za 25 zł m-c ;-)
Nie taka pełna! Bez NSport HD sporo transmisji sportowych brakuje!!!
 8