Łukasz Szewczyk16.11.2013 (14:52)13 komentarzy

6 nowych kanałów w sieci TOYA. Łącznie 42 kanały HD

W grudniu 2013 roku oferta sieci kablowej TOYA zostanie powiększona o nowe kanały, w tym o Polsat Romans. Łącznie klienci operatora zyskają dostęp do 196 kanałów, w tym 42 w jakości HD.
Sieć TOYA szykuje świąteczną niespodziankę dla swoich abonentów telewizji cyfrowej. Jeszcze w grudniu 2013 roku telewizyjna oferta operatora powiększy się o kilka nowych kanałów. Pierwsza nowość to nowy kanał Grupy Polsat - Polsat Romans. Stacja dostępna będzie w dekoderach na pozycji 113 już od pakietu Oszczędnego.Do oferty dołączy także dziecięcy kanał Nick Jr.. Stacja dostępna będzie na pozycji numer 513 w pakiecie Pociecha. W ramach promocji, do końca stycznia 2014 roku kanał dostępny będzie dla wszystkich klientów w ramach tzw. okna otwartego.
Dla widzów lubiących relacje z czerwonych dywanów siec TOYA wprowadzi do oferty E! Entertainment oraz E! Entertainment HD. Oba kanały wejdą w skład pakietu Bogatego. Pierwszy dostępny będzie na pozycji numer 205, a drugi na pozycji numer 206.To jednak nie koniec nowości. Na pozycji numer 125 dostępny będzie także kanał Universal Channel HD (pakiet Oszczędny), z kolei na pozycji numer 41 dostępny będzie kanał Tele 5 HD (pakiet Oszczędny).

Komentarze (1 - 10 z 13)

A UPC jak zwykle śpi!!!
 27  
UPC musi zapłacić gigantyczną karę, więc nie spodziewajcie się nowych kanałów w tym HD :(
 19  
Czy z karą czy bez kary UPC i tak zawsze olewa abonentów...
 20  
HWDP
 19  
Multimedia też śpi i chyba prześpi wszystko z tymi swoim badziewnym dekoderem :(
 6  
toya gdzie moduł cam do telewizora no toya gdzie kanały TCM. Boomerang .VH1 CLASSIC.MCM.MCM POP .MCM TOP.
 8  
Po co komu E w HD.
Lepiej by dali PowerTV!!
 5  
Mogliby włączyć do oferty TCM i ponownie SportKlub...
 12  
Posiadac polszmat romans to normalnie prestirz buaha
 1  
Najgorsza sieć kablowa to inea dosc ze droga to brakuje podstawowych kanalow, internet szwankuje, dekodery stare jak swiat.
 6