Łukasz Szewczyk20.11.2013 (21:08)25 komentarzy

Koniec telewizji LOVE?

Telewizyjny kanał o tematyce ślubnej LOVE, dostępny drogą satelitarną w Cyfrowym Polsacie, bez rozgłosu zakończył satelitarne nadawanie. Czy to oznacza koniec LOVE w Polsce?
LOVE TV
W środę (20 listopada 2013 roku) Cyfrowy Polsat zakończył satelitarny przekaz telewizyjnego kanału LOVE, który został zastąpiony Romance HD. Cyfrowy Polsat był jednym operatorem satelitarny w Polsce z kanałem LOVE w ofercie. "Kanał został przez nas wyłączony z przyczyn niezależnych od nas, wynikających z niedopełnienia obowiązków przez drugą stronę" - mówi w rozmowie z SatKurier.pl, Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu. Prawdopodobnie nadawca nie regulował należności za nadawanie drogą satelitarną.Stacja dostępna była także w ofertach sieci kablowych, m.in. w największej sieci UPC Polska. Na razie abonenci UPC zamiast LOVE mogą oglądać obraz kontrolny. Operator na Facebooku zapewnia jednak klientów, że "kanał nie został wycofany z oferty, niedługo powinien pojawić się ponownie".
Przypomnijmy, że w przypadku wyłączenia "gwarantowanego" kanału z oferty, klientom przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia kary.

Aktualizacja:

"Jesteśmy absolutnie zaskoczeni decyzją Cyfrowego Polsatu. Tym bardziej, że jako podmiot najbardziej zainteresowany, właściciel marki LOVE, nie zostaliśmy uprzednio poinformowani o zaistniałej sytuacji. (...) Zwyczajowo o roszczeniach w pierwszej kolejności informuję się osoby związane z danym podmiotem, tym bardziej iż decyzja Cyfrowego Polsatu uderza bezpośrednio w pozostałych dostawców Telewizji LOVE oraz naszych reklamodawców." - informuje nadawca na Facebooku.
SatKurier.pl/wł.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Oby zniknął na stałe i uciekam szybko z UPC !!!
 15  
UPC ładnie sobie liczy za multiroom 25 zł. Banda złodziei.
 23  
a ja jak najbardziej zostaje z UPC
MAX HD z PVR + FB60 za ok 70zl/miesiecznie : )
 19  
Byla promocja za 1zl multiroom HD z PVR
 8  
Tv Love - od pierwszego włożenia - taki powinni mieć liner reklamowy ;)
 11  
Można bezkarnie rozwiązać umowę? Bo chcę się pozbyć w końcu tego ich badziewnego dekodera.
 12  
a Moda na Sukces tam leciała?
 6  
Nie, tylko nagrania z czyich ślubów.
 8  
Dobra, wypowiedzenie już przygotowane, jutro skoczę na pocztę. :D
 15  
o ale widzowie polszmatu maja teraz ulatwienie ja bym sie niewachal i rozwiazal umowe z ta pseldo platforma
 5