Łukasz Szewczyk21.11.2013 (12:58)17 komentarzy

Nadawca LOVE: Nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku

"W żadnym wypadku nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku" - tak nadawca kanału LOVE tłumaczy wyłączenie emisji stacji przez platformę Cyfrowy Polsat.
LOVE TV
Jak już informowaliśmy, satelitarna platforma Cyfrowy Polsat zakończyła emisję sygnału telewizji LOVE. Tym samym zniknął satelitarny przekaz stacji, także abonenci sieci kablowych zamiast normalnego programu mogą oglądać tzw. obraz kontrolny. Cyfrowy Polsat wyłączenie satelitarnego przekazu LOVE tłumaczy "niedopełnieniem obowiązków" ze strony LOVE. Nadawca jest zaskoczony wyłączeniem sygnału i zapewnia, że nie ma w planach zakończenia nadawania.
Komunikat nadawcy telewizji LOVE:
"Z przykrością informujemy, że 20 listopada 2013 roku Cyfrowy Polsat, będący dostawcą sygnału telewizji LOVE na satelitę Hot Bird, działając całkowicie bez naszej wiedzy wstrzymał transmisję kanału.

Mamy jednak nadzieje, że jest to problem tylko i wyłącznie chwilowy, gdyż w żadnym wypadku nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku, na którym to telewizja LOVE nadaje na podstawie obowiązującej koncesji Ofcom TLCS 100108 i posiada zarejestrowany przez Intellectual Property Office znak handlowy UK00003010985.

Działania Cyfrowego Polsatu, nie są w żaden sposób prawnie umocowane i co więcej mają bezpośredni wpływ na pozostałych dostawców kanału jak i naszych reklamodawców. Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia niezależne od nas"


Komentarz Cyfrowego Polsatu:
"Cyfrowy Polsat w dniu 20 listopada 2013 r. z przyczyn leżących wyłącznie po stronie spółki 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, z którą Cyfrowy Polsat miał zawartą umowę dot. programu LOVE, został zmuszony do zaprzestania rozprowadzania tego programu.

O naszej decyzji poinformowaliśmy bezpośrednio zainteresowanego, wskazując jej przyczyny. Jednocześnie informujemy, że pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację ponosi wyłącznie 1 PLUS 1 EQUALS 10 LTD, zarówno wobec Cyfrowego Polsatu, jak innych swoich partnerów. W chwili obecnej prowadzone są analizy zmierzające do oceny skutków tych działań w sferze interesów Cyfrowego Polsatu.

Przykro nam, że konsekwencje tych działań musieli również ponieść nasi abonenci. Prowadzimy prace, aby niebawem udostępnić naszym klientom program o podobnej tematyce"

Komentarze (1 - 10 z 17)

co to jest love i czy ktoś to ogląda ?
 17  
ale ulga
 13  
Grrrrrrrrrr...
Złote myśli Patrioty. 21.11.2013 (14:50:14)
 8  
Był taki kanał? Pierwsze słyszę!
 12  
dzwoniłem na infolinie cp. i można bezkarnie rozwiązywać umowę
qwertoekekkfiiirooeoeoeoeoo 21.11.2013 (18:29:07)
 16  
dzwoniłem na infolinie cp. i można bezkarnie rozwiązywać umowę
I wszyscy hurraaa do nc+ ... wkońcu będe miał wszystko za około 139 zl a nie za 89,90
 2  
niech love nadaje FTA to zyska reklamodawców i wreszcie może ktoś to będzie oglądał
 3  
Kij tam z tym gów..ianym programem. Ważne, że można umowę bezkarnie rozwiązać z CP. ;)
 8  
Polsat zaczyna sprzątać ,a jest tego jeszcze sporo.
 4  
"Nie amy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku" - A powinniście i to w trymiga. Dosyć gównianej tv robionej tanim kosztem
 2