Łukasz Szewczyk21.11.2013 (12:58)17

Nadawca LOVE: Nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku

"W żadnym wypadku nie mamy zamiaru wycofywać się z polskiego rynku" - tak nadawca kanału LOVE tłumaczy wyłączenie emisji stacji przez platformę Cyfrowy Polsat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Może ktoś napisać co na tym nadawali. Bo chyba mało kto o tym kanale słyszał. Jakiś tajemniczy kanał...
 1  
Nadawca głupio się tłumaczy i robi z siebie ofiarę. Tutaj chodzi o brak uregulowanych należności i tyle.
 9  
I nikt nie odpowiedział co to za kanał był. Mnie też to interesuje bo go nie widziałem. Mam nadzieję że Cyfrowy Polsat nie pójdzie wzorem gównianej ncplus i nie polikwiduje wspaniałych kanałów filmowych bo nie samym sportem Polak żyje a takie założenie ma chyba ncplus. Jak moje kanały filmowe znikną to też rozwiążę umowę i przestawię się na tv naziemną.
 2  
To była do niedawna taka typowo Weselno ślubna telewizja tam puszczali relacje ze ślubów i wesel niedawno dopiero ta telewizja zmieniła nazwę na LOVE przedtem ta telewizja miała nazwę Wedding TV i dlatego może nie kojarzysz no i ze zmianą nazwy troszkę się w tej tv zmieniło ale nadal to była telewizja typowo o profilu telewizji typowo ślubnej
 1  
chciałeś odpowiedzi to teraz masz ją ode mnie
 0  
Kanał powstał po zmianie nazwy z Wedding TV. Nadawał większość programów o tematyce ślubnej (m.in. relacje ze ślubów i wesel, metamorfozy przedślubne par, muzyka weselna - głównie disco polo), ale także choćby cykl "Polandia" znany ze strony WP.tv. :P Krótko: nic ciekawego. Kanał stracił na wycofaniu się Brytyjskiego właściciela i niestety ma problemy finansowe.
 3  
Not really. One a pevron live band, the other more or less an eurodance studio act, now with unknown voices/faces. It was just interesting that 2 Polish TV channels hired 2 of Sweden's most successful names for their shows. I'm not sure if A.o.B was headliner though.
 0