Łukasz Szewczyk22.11.2013 (19:28)19 komentarzy

TVN24 Biznes i Świat: Nowe studio TV i złote logo. Ewart, Węglarczyk, Pałasiński

1 stycznia 2014 roku na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał informacyjny - TVN24 Biznes i Świat, który zastąpi TVN CNBC. Nadawca ujawnia pierwsze szczegóły nowego projektu. Powstaje nowe studio, wśród komentatorów stacji pojawią się m.in. Ewart, Bartosz Węglarczyk, Jacek Pałasiński
TVN24 BiŚ
To już pewne. W pierwszy dzień 2014 roku nadawanie rozpocznie nowy kanał TVN24 BiŚ, czyli TVN24 Biznes i Świat. Stacja pojawi się w miejsce dotychczasowego kanału TVN CNBC. Jak zapewnia nadawca, widzowie maja otrzymać innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków.
Uruchomienie TVN24 Biznes i Świat jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści o tematyce międzynarodowej. Coraz większa grupa widzów dostrzega, jak istotne są nasze powiązania gospodarcze i polityczne z Europą i resztą świata. Jednocześnie na rynku istnieje luka - media elektroniczne oferują bardzo mało relacji z wydarzeń za granicą podawanych z polskiej perspektywy. TVN24 Biznes i Świat będzie dostarczać widzom najnowsze wiadomości i informacje z rynków finansowych, konkurując z kanałami zagranicznymi, stanowiąc wzór na polskim rynku - mówi Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych i redaktor naczelny TVN24 i TVN CNBC
Adam Pieczyński będzie także redaktorem naczelnym TVN24 Biznes i Świat, a jego zastępcą Sebastian Podkościelny. W skład kierownictwa redakcji TVN24 Biznes i Świat wejdą od lat związani z TVN24 Rafał Wojda (redakcja Biznes) i Jacek Stawiski (redakcja Świat). Do obecnego grona dziennikarzy biznesowych dołączą znani komentatorzy zajmujący się tematyką międzynarodową: Ewa Ewart, Bartosz Węglarczyk, Jacek Pałasiński i Maciej Wierzyński. TVN24 Biznes i Świat będzie także na stałe współpracować z ekspertami zajmującymi się poszczególnymi rejonami świata

Studio TVN24 BiŚ
Stacja będzie miała nową oprawę graficzną. Nowy projekt opiera się na bardzo dobrze rozpoznawalnej marce TVN24. Trwają prace nad budową nowoczesnego, wielofunkcyjnego studia TVN24 Biznes i Świat. Powstanie ono w lokalizacji dotychczasowego studia TVN CNBC, w wyniku gruntownej przebudowy, zmiany aranżacji i wystroju.
TVN

Komentarze (1 - 10 z 19)

Co teraz porabiają twórcy CNBC Biznes? Młodkowski, Kunica, były tam jeszcze ze dwie kobitki i kilku facetów których nazwisk nie pamiętam.
 22  
zlote logo wooow ale wiochą zalatuje
 7  
BIŚ, MIŚ...
 2  
Pałasiński, Węglarczyk, Ewart? Co to ma być ploty z kraju i ze świata? Czy Pieczyński zwariował? Mają jednego wiernego widza mniej. Dziękuje i żegnam.
 10  
powinni to nazwać TVN24 PIS
 1  
Niech sobie jeszcze strzelą baldachimy, fotele z najszlachetniejszej skóry a w tle tańczą powabne kobitki na rurach a na pewno i gości chętnych nie zabraknie a i sama oglądalność wzrośnie :)
 17  
Podoba mi się ta złota oprawa. Powinni ten kolor dać TVN24, a tu zrobić zieloną. :P
 19  
Pałasiński? Węglarczyk? Nie dla mnie.
 14  
STUDIO - BEZNADZIEJNE - TO Z CNBC MIAŁO SWÓJ KLIMAT, FAJNY BYŁ STÓŁ I OGÓLNIE CAŁOŚĆ WSPÓŁGRAŁA - TERAZ WYGLĄDA TO JAK WIELKI SZAJS!
GRAFIKA TEŻ PEWNIE BĘDZIE ZNACZNIE GORSZA.
WPROWADZĄ MEGA SZTYWNOŚĆ (TERAZ BYŁ LUZ).

WIDAĆ OD RAZU - CZEGO DOTKNIE SIĘ PAN PIECZYŃSKI TO ZAMIENIA SIĘ TO W WIELKI SYF!
TAK BYŁO Z TVN24 KIEDY TO PAN PIECZYŃSKI ZACZĄŁ TAM DECYDOWAĆ!
 11