Łukasz Szewczyk22.11.2013 (19:46)6

Szef TVP: Finansowanie bez polityków, wartościowe treści do internetu

Jeżeli chcemy niezależności mediów, musimy mieć niezależne od polityków źródła finansowania - mówi w wywiadzie dla Krytyki Politycznej Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej. Dodaje także, że zadaniem mediów publicznych będzie dostarczanie wartościowych treści do internetu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

A z jakiej paki mam płacić za ten haracz? Dlaczego mam płacić za treści, które są w internecie, dla tefałpe skoro nawet ułamek % treści tam zamieszczonych nie jest wasz!!!! A tą waszą oferte to sobie weźcie i zakopcie w ogródku.
 4  
"Jeżeli chcemy niezależności mediów, musimy mieć niezależne od polityków źródła finansowania.

Jestem także przekonany, że jeszcze przez wiele lat będzie istniała widownia tradycyjnej telewizji.

... Panie Prezesie Juliuszu Braunie :
1) Nie wiedziałem, że TVP jest finansowo zależna od POLITYKÓW - dopiero teraz Pan mi to uświadomił ... szacun za szczerość. :)
2) Większość ludzi do 40-stki i tak siedzi codziennie dłużej w Internecie niż przed ekranem TV, więc niech Pan nie zaklina rzeczywistości.
GAME OVER.
-------------------------
Za 5 - 10 lat wyginiecie jak dinozaury.
Ze swoim "kontentem", setkami kanałów dla jełopów i milionami reklam.
 9  
a ile minut reklam przed takimi wartościowymi treściami będzie?
 8  
Mój premier powiedział żeby nie płacić tego haraczu.
Szacunek dla mojego premiera wymaga, bym spełniał jego oczekiwania.
 6  
Najpierw niezależne od polityków muszą być powołania na członków KRRiTu, bez tego nie ma szans na poważną telewizję publiczną a nie państwową.
 3  
Odwalcie się od mojego smartfona :) to, że go posiadam to muszę w przyszłości płacić opłatę audiowizualną???? Weźcie sobie na wstrzymanie i zmieńcie politykę jaką uprawiacie w stosunku do Waszych abonentów - Obywateli, bo jak czytam "od gospodarstwa" tzn. czy mam czy nie i TAK PŁACIĆ będę musiał ????? to jest chore, co ja tu jeszcze robię - w tym kraju? Pora na emigrację :)
 1