Łukasz Szewczyk24.11.2013 (0:44)24 komentarze

ATM Rozrywka od grudnia z pasmem dla dzieci

Od 2 grudnia 2013 roku telewizyjny kanał ATM Rozrywka wprowadza do swojej ramówki specjalne, godzinne pasmo dla dzieci.
ATM Rozrywka od grudnia z pasmem dla dzieci
W ramach pasma codziennie (od poniedziałku do niedzieli), w godz. 8-9 rano, emitowane będą animowane bajki. Będą to produkcje zagraniczne (m.in. francuskie, brytyjskie, niemieckie czy koreańskie). W sumie osiem tytułów - m.in.: "Małe zoo Lucy", "Lisek Pablo", " Mały pingwinek Popolo", "Szpital na leśnym wzgórzu".
Ponadto jeszcze w tym roku w ramówce stacji pojawią się kolejne nowe propozycje, tym razem dla dorosłych.Po roku nadawania należąca do Grupy stacja ATM Rozrywka, podwoiła udział w grupie komercyjnej i grupie 4+. Podwoiła również liczbę widzów. W sierpniu br. ATM Rozrywka miała rekordowy w swojej dotychczasowej historii wynik w grupie komercyjnej 16-49 - średni udział stacji przekroczył 1 proc.* W analogicznym okresie ubiegłego roku ATM Rozrywka w grupie 16-49 miała 0,41 proc. udziału. Natomiast średni udział w grupie 4+ w sierpniu br. kanału ATM Rozrywka to 0,87 proc., W analogicznym okresie ubiegłego roku było to 0,41 proc.

Komentarze (1 - 10 z 24)

totalne szaleństwo....
 28  
W porównaniu do "W Pustyni i w Puszczy", które chyba największy fan tego filmu po dawce emisji na ATM Rozrywka, miałby dość, to jest to spore szaleństwo :)
 34  
Niech tak nie szaleją z taką ilością zmian bo widzowie nie polapią sie w ramówce
 38  
Bu ha ha ha, tzn, że Azur i Asmar bedą zepchniete na margines? Tylko 6 razy w tygodniu? :D
 26  
ha ha nowosci,normanie(cud ze nie polsatowki) smiech na sali ....
 15  
No takie zmiany że szok.Ja się dziwie że ATM nie jest nominowany do Telekamer 2013 ;D
 21  
no to zaszaleli. ten kanał nigdy nie powinien znaleźć się na MUXie
 19  
Musieliby zrobić kategorie : Kanał powtórkowy
 12  
To Azur i Asmar i W pustyni i w puszczy nadal ciągle wkoło tam lecą o poranku? Matko kochana, kto robi tę telewizję i dla kogo ona jest? Przyznam się szczerze, że na początku powtórek z Polsatu oglądałem by przypomniec sobie stare odcinki fajnych seriali, ale po miesiącu, dwóch przestałem bo ileż można?!
 11  
Co to za go.no chyba z odzysku ...Nie wstyd im ciągle stare kotlety z Polsatu zapodawać?Gdzie te nowosci filmowe i serialowe co zapowiadali jeszcze na jesień?Zenada nie kanał.
 12