Łukasz Szewczyk27.11.2013 (17:49)5 komentarzy

Puchar Świata w biegach narciarskich na żywo w TVP2

Już po raz piąty telewizyjna pokaże Puchar Świata w biegach narciarskich. Początek w najbliższy piątek (29 listopada 2013 roku) w Kuusamo
Dwójka pokaże na żywo wszystkie biegi Pucharu Świata kobiet, które będą wzbogacone o rozmowy w studiu. Dodatkowo przed inauguracyjnymi zawodami, będzie można zobaczyć specjalne programy poświęcone nowemu sezonowi w biegach narciarskich. Transmisje będą także dostępne na stronie SPORT.TVP.PL.Justyna Kowalczyk nadal jest jedną z najlepszych biegaczek na świecie. W zeszłym sezonie zdobyła co prawda w mistrzostwach świata tylko jeden medal (srebrny na 30 km stylem klasycznym), ale wygrała klasyfikację końcową Pucharu Świata, zdobywając po raz czwarty "Kryształową Kulę". Także po raz czwarty okazała się najlepsza w cyklu Tour de Ski - w sumie wygrała 6 zawodów PŚ, a 11 razy była na podium.Puchar Świata będą komentować: Marek Jóźwik (piątek, niedziela) i Przemysław Babiarz (sobota). Towarzyszyć im będzie była reprezentantka Polski w biegach, uczestniczka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata - Bernadeta Piotrowska. Studio poprowadzą M. Jóźwik (sobota) i P. Babiarz (piątek i niedziela), a ich gośćmi będą: dziennikarz Mirosław Żukowski i doktor Robert Śmigielski, który na co dzień opiekuje się Justyną Kowalczyk. W Finlandii natomiast będzie reporter TVP Sebastian Parfjanowicz.

Plan transmisji:
Piątek (29 listopada):
• 10:25 - Puchar Świata w biegach - inauguracja
• 11:09 - Puchar Świata w biegach - inauguracja
• 12:15 - PŚ w biegach (sprint tech. klas.) - studio + transmisja + studio

Sobota (30 listopada):
• 9:50 - PŚ w biegach (5 km klas.) - studio + transmisja + studio

Niedziela (1 grudnia):
• 10:15 - PŚ w biegach (10 km dow. na doch.) - studio + transmisja + studio

Komentarze (1 - 5 z 5)

Zawsze oglądam biegi na Eurosporcie. Wolę już dziadzia Chruścickiego, niż Piotrowską i Jóźwiaka.
 6  
Gregus popieram w calej rozciaglosci I dodam ze w ES mozna tez zobaczyc meskie biegi . Szczegolnie sprinty, ktore w tvp sa zastapione reklamami lub studiem I pogadanka o Kowalczyk.
A od siebie "Już po raz piąty telewizyjna pokaże Puchar Świata w biegach narciarskich" I po raz ostatni. Za rok Kowalczyk zakonczy kariere I niegi narciarskie znow neda tylko w ES jak przez lata bywalo.
 5  
A jak ktoś nie ma Eurosportu musi oglądać TVP
Zapraszam kibiców biegów narciarskich - https://www.facebook.com/fanibiegownarciarskich
 4  
Dokładnie tak. TVP kłamie mówiąc, że transmituje biegi narciarskie, ona transmituje Justynę Kowalczyk. Nie raz się zdarzało, że kończyli transmisję po ukończeniu biegu przez Kowalczyk, mimo, iż jeszcze inne zawodniczki nie ukończyły zawodów (w tym też inne Polki).
Biegów męskich nie pokazują w ogóle.
Cud, że jeszcze są jacyś skoczkowie polscy są po Małyszu, bo by i skoków też nie było. Z reszta przecież w ubiegłym sezonie, TVP zrezygnowała z pokazywania części konkursów zasłaniając się trudną sytuacją finansową. Teraz, kiedy mamy kilku dobrych skoczków, w TVP nie ma biedy i pokazują wszystkie konkursy.

I prawdę gadasz, że jak Justyna Kowalczyk zakończy karierę, w TVP biegów wcale nie będzie, bo póki co nie widać, żeby jakaś polska zawodniczka była w czołówce, a nawet jeśli by była jakaś plasująca się w pierwszej 10, to i tak to jeszcze nie byłby powód do wykupywania praw do transmisji. Taka jest TVP.
 3  
tvp sport na DVBT Ruchy!!!!!!!!
 2