Łukasz Szewczyk02.12.2013 (14:10)17 komentarzy

Mango24 nie kończy nadawania

Grupa TVN zaprzecza medialnym informacjom dotyczącym zakończenia nadawania telezakupowego kanału Mango24.
W dniu dzisiejszym ukazała się nieoficjalna informacja, jakoby kanał Mango24 "decyzją nadawcy", miałby zakończyć nadawanie z końcem stycznia 2014 roku. Nadawca jednak zaprzecza tym informacjom i zapewnia, że na chwilę obecną nie rezygnuje z nadawania całodobowej stacji z telezakupami.
Kanał Mango 24 nie kończy nadawania z dniem 31 stycznia 2014 roku - informuje nas Katarzyna Walasik - Issat z biura prasowego Grupy TVN
Dezinformacja pojawiła się po tym, jak jeden z lokalnych operatów kablowych, w komunikacie do abonentów, poinformował o wyłączeniu stacji z oferty. Obecnie nadawca prowadzi działania wyjaśniające w tej sprawie.
Przypomnijmy, że kanał Mango24 to całodobowa telewizja zakupowa nadająca swój program od 2002 roku. Stacja dostępna jest na telewizyjnych platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych. Kanał należy do Grupy TVN.

Komentarze (1 - 10 z 17)

a to lipa :(
 31  
to najlepsza telewizja, ręce precz!

na multiplex ją!!!
 29  
przechodza w hd. na wylacznosc w nc+.
 21  
Bardzo zła wiadomość!!!
 30  
Brawo!, Brawo!, Brawissimo!!!, że też takie coś było w nc+,.masakra.
 8  
Podobno ma być drugi kanał Mango 24+24.:)
 16  
to najlepsza telewizja, ręce precz!

na multiplex ją!!!
dlaczego?! oni oszukują ludzi
 9  
I bardzo dobrze się stało, że Mango zostaje ponieważ to jest najlepszy kanał z bajkami i dzieciaki bardziej wolą oglądać Mango niż Boomerang czy Cartoon Network
 13  
nawet stado polityków nie jest tak irytujące, jak atakujący z prędkością kilkuset słów na minutę rozkrzyczany lektor telezakupów. kto to w ogóle ogląda?!
 15  
przechodza w hd. na wylacznosc w nc+.
ty się o swój Polshit martw kociaku
 4  

Polecamy