Łukasz Szewczyk06.12.2013 (22:19)13

ATM Rozrywka wzmacnia pasma weekendowe

Dostępna w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) telewizja ATM Rozrywka wprowadza do weekendowej ramówki trzy nowości.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 13 z 13)

Odpowiedź na twoje pytanie o konieczność koncesjonowania jest dość prosta. Państwo wymaga koncesji na niektóre rodzaje intratnych działalności gospodarczych, gdyż chce po prostu na nich dodatkowo zarobić. Oraz oczywiście mieć pewien wpływ na to jakie (i jak) treści/towary są prezentowane publicznie. Tutaj mam na myśli tylko i wyłącznie wymóg emitowania 30% audycji polskojęzycznych oraz maksymalnie 15 minut reklam na godzinę nadawania. Większej ingerencji jak na razie większość społeczeństwa nie poprze. Czyli przykładowo jak w czasie programu przekazuje się tylko półprawdy lub nawet zwyczajnie kłamie to jedynie osoby tym urażone mogą występować na drogę sądową. Jeżeli nikt nie jest z imienia i nazwiska taką sytuacją dotknięty to nawet nie ma jak zaprotestować, poza rezygnacją z oglądania takiego chłamu. Tak samo jeżeli stacja nie złamie warunków koncesji to nie można jej tak po prostu odebrać.
 0  
Odpowiedź na twoje pytanie o konieczność koncesjonowania jest dość prosta. Państwo wymaga koncesji na niektóre rodzaje intratnych działalności gospodarczych, gdyż chce po prostu na nich dodatkowo zarobić.
No idiota, po prostu. Państwo ma służyć nam a nie na nas zarabiać. Zarabiać może firma ale nie państwo!
 2  
To znak że czytaja nasze opinie brawo!!!!!!
 0