Łukasz Szewczyk18.12.2013 (17:44)30

Weekendowe pasmo filmowe w ATM Rozrywka

Dostępna w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB0T) telewizja ATM Rozrywka rozbudowuje swoja ofertę, wprowadzając weekendowe pasmo filmowe. To jednak nie koniec nowości w ramówce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 30)

"Wielkie nic"
 21  
'' Wielkie nic'' film idealnie pasujący do tego syfu jak jest ten kanał szkoda czasu wymieniać jego nazwy
 32  
Ciekawe czy urzędnicy KRRITV są dumni z tego, że właśnie temu przedsiębiorcy dali koncesję na nadawanie naziemne ? KIEDY URZĘDNICY BĘDĄ ODPOWIADALI ZA SWOJE BŁĘDY ?
 19  
Normalnie szaleństwo. Kpiną jest ten kanał po prostu.
 23  
Bardzo ciekawe, może nawet zainteresuje to KRRiT. Chyba brak im kogoś, kto zna przepisy i potrafi do nich ułożyć ramówkę. "Krwawy trop" to bardzo brutalny film oznaczony '18+', a takie programy mogą być emitowane tylko po 23:00.
 12  
Błędy? Myślisz, że tak łatwo jest założyć sobie kanał, rozpocząć nadawanie i utrzymywać ramówkę na poziomie? To bardzo kosztowny i długotrwały proces. Myślę, że powoli, pod koniec przyszłego roku będzie znacznie lepiej. Nadawca nie dysponuje takimi pieniędzmi jak Polsat, TVN czy Puls, żeby od razu im dorównać. :P Trzeba dać im kredyt zaufania.
 17  
To po kiego grzyba się pchali do DVB-T jak nie mają do zaoferowania nic prócz samych powtórek? Ciekawe ile pod stołem wzięli za emitowanie takiego dziadostwa.
 14  
z tego co ja wiem to ATM powiązane jest z Polsatem dlatego sam polsatowski gniot z przed pięciu laty leci na tym kanale to jest Polsat powtórka tylko że inną nazwę musieli wymyślić by takie pelikany to łykały :D
 13  
Po takiego samego grzyba, jak większość innych startujących - żeby zarobić. To nie ich wina, że mają mniej kasy jak np. PULS. :P

A z tego co ja wiem, nie są powiązani z Polsatem. To jest całkowicie niezależna spółka. Zresztą Polsat nie był ich właścicielem tylko partnerem, tak samo jak np, Agora S.A. W każdym razie Polsat nie ma żadnego wpływu na władze kanału i emisję. ATM jest studiem producenckim. Emituje to co samo produkowało dla innych. Co z tego, że akurat najwięcej produkowali dla Polsatu? Zresztą ATM Rozrywka nie jest ich jedynym priorytetem. Spółka musi jakoś pozyskać kapitał, żeby mieć za co nadawać. Ja bym ich tak nie demonizował. Polsat zaczynał znacznie gorzej. :P
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 grudnia 2013 o 20:54:31 przez Draco_san).
 14  
@Janek7765: A co inne kanały w dvb-t są lepsze ? NTC to jeden wielki syf i ogromne marnotrawienie pieniędzy. Dlaczego ktoś mnie zmusza żebym płacił za coś z czego nie korzystam i nie oglądam ???
 11