Łukasz Szewczyk18.12.2013 (20:00)4 komentarze

Startuje akcja Viva! Najpiękniejsi. Kto nominowany?

Wystartowała kolejna edycja akcji charytatywnej "Viva! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd". Już po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika VIVA! wybierają Najpiękniejszych Polaków, a dochód z akcji zostanie przekazany na stypendia dla utalentowanej młodzieży z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.
Viva! - numer 26/2013
Viva! - numer 26/2013
Wśród nominowanych znalazły się znane i lubiane osobowości z życia publicznego: Anna Czartoryska- Niemczycka, Karolina Gorczyca, Joanna Koroniewska, Julia Pietrucha, Anna Przybylska, Agnieszka Radwańska, Weronika Rosati, Anja Rubik, Katarzyna Zielińska, Ewa Chodakowska oraz Piotr Adamczyk, Marcin Bosak, Rafał Brzozowski, Maciej Dowbor, Robert Lewandowski, Grzegorz Małecki, Maciej Musiał, Łukasz Nowicki, Borys Szyc i Kuba Wesołowski. Czytelnicy mogą głosować na Najpiękniejszych wysyłając SMS. Głosy można wysyłać do 20 stycznia 2014 roku, a całkowity zysk z SMS-ów wydawnictwo Edipresse, przekaże na rzecz funduszu stypendialnego podopiecznych Fundacji Przyjaciółka. Dzięki edycji 2012, aż 12 utalentowanych młodych ludzi z rodzin zastępczych i domów dziecka mogło rozwijać swoje talenty. Rok 2013 przyniósł 20 stypendystów. Wśród nich takie talenty jak 15-letni Mariusz, który odnosi sukcesy w balecie, obecnie już na taką skalę, że tegoroczne wakacje spędził na stypendium na jednej z większych scen w Stanach Zjednoczonych.
Finał akcji charytatywnej VIVA! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd odbędzie się 10 lutego 2014 roku w Warszawie. Ceremonię wręczenia nagród będzie można obejrzeć o godz. 21:45 w TVP2. Ogłoszenie jedenastej edycji plebiscytu VIVA! Najpiękniejsi zostało zaprezentowane na łamach 26. wydania dwutygodnika "VIVA!". Numer ukazał się w trzech wersjach: podstawowej w cenie 2,99 zł, z DVD z filmem "Jeździec znikąd" w cenie 29,99 zł oraz z książeczką kulinarną Magdy Gessler w cenie 4,99 zł w łącznym nakładzie 240 tysięcy egzemplarzy. Sprzedaż numeru jest wsparta kampanią reklamową obejmującą telewizję (Polsat, TVN), prasę (tytuły własne Edipresse), oraz Internet.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Całkowity zysk z jednego SMS-a to ile? Z tego co słyszałem połowę bierze operator numeru. Pewnie jako koszt promocji Edipress weźmie sobie z 10% czyli reszta, jakieś 40% pójdzie na stypendia? Znając życie pewnie jest to jeszcze mniej.
 4  
"Wśród nominowanych znalazły się znane i lubiane osobowości z życia publicznego"
"Czytelnicy mogą głosować na Najpiękniejszych"
Kto orzekł,że Rosati czy Koroniewska to są "najpiękniejsze z najpiękniejszych"???
To ładniejszych już nie widzieli?(sic)
 6  
Całkowity zysk z jednego SMS-a to ile?
Z tego co słyszałem połowę bierze operator numeru.
Pewnie jako koszt promocji Edipress weźmie sobie z 10% czyli reszta, jakieś 40% pójdzie na stypendia?
Znając życie pewnie jest to jeszcze mniej.
... jeszcze jest podatek VAT 23 %.
No chyba że Minister Finansów akurat przy tej akcji go zniósł pańskim gestem. :)
 6  
Chodakowska najpiękniejsza? IIIIIhahahahahahah :D
 7