Łukasz Szewczyk19.12.2013 (8:31)27 komentarzy

Polsat Romans w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył swoją telewizyjną ofertę o nowy kanał stworzony z myślą o kobietach - Polsat Romans.
Polsat Romans w UPC Polska
Od czwartku (19 grudnia 2013 roku) w telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest nowy kanał telewizyjny Polsat Romans. Stację w dekoderach UPC można oglądać na pozycji numer 498, natomiast w dekoderach byłem sieci Aster na pozycji numer 222. Polsat Romans dostępny będzie dla klientów pakietu Max Extra HD, a dodatkowo w ramach promocji kanał przez najbliższe miesiące będą mogli oglądać klienci pakietu Select Extra HD. Ponadto, od 2 stycznia 2014 Polsat Romans pojawi się także w Pakiecie Start zastępując promocyjny kanał Kino Polska.


Przypomnijmy, że Polsat Romans to kanał serialowo-filmowy, stworzony z myślą o kobietach. W ofercie filmowej codziennie o godzinie 21:00 prezentowane są najpiękniejsze historie kina światowego od klasyki przez komedie romantyczne, dramaty po najnowsze premiery. W ofercie oprócz filmów znajdą się głównie znane i lubiane seriale polskie oraz zagraniczne. W Polsat Romans zobaczymy m.in. "Szpilki na Giewoncie", "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Tylko miłość", a także najnowsze seriale, które swoje premiery będą miały już we wrześniu na antenie głównego Polsatu, czyli "2XL" oraz "To nie koniec świata".

Komentarze (1 - 10 z 27)

A gdzie NSport HD ???
 22  
u la laaaaaaaaaaaa
 9  
a gdzie NSport?
 15  
Kolejny Polsat Powtórka, wcześniej go nie liczyłem, bo myślałem, że dominują w nim komedie romantyczne i telenowele.
 1  
oj maj gad! ale news!!!! kanał, na który czekam z utęsknieniem! no comment
 20  
najbardziej oczekiwany kanał roku :-)
 21  
nSPORT cisza...:( dali Polsat Romans dla kobiet... kobiety zawsze ciągnie do romansów i zdrad?;p mhm zamiast sportu dali demoralizację :D ech.. umowa mi się konczy w lutym, i co ja mam biedny zrobić..
 5  
No cóż trzeba gdzieś upchać te starocie polsatowskie, i przy okazji można dobrze zarobić. Kobiety lubią telenowele tak jak faceci sport, wiec kanał nie będzie przynosił strat i nie trzeba wiele inwestować w ramówkę.
 10  
to są te nowe wartościowe kanały :) hahaha :P
 26  
Wiedza jak pieniadze sciagac z abonentow ale to co wyprawiaja to przyprawia o zawrot glowy zamiast konkretnycg deklaracji o kanalach to jakies smiecie wrzucaja szkoda ze mam umowe z nimi do wrzesnia a jezeli do wrzesnia ni konkretnego nie wrzuca to sie pozegnamy duzo kasy a nic do ogladania dobrze ze mamm Canal+ a jezeli go rozwala na te smieszne pakiety to bye bye!!!!
 6