Łukasz Szewczyk20.12.2013 (12:45)72 komentarze

TV Trwam w każdym domu wcześniej. Jest ugoda z TVP

Telewizja Polska i Fundacja Lux Veritatis porozumiały się ostatecznie w sprawie zwolnienia przez Telewizję Polską jednego miejsca na multipleksie pierwszym naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) na rzecz TV Trwam z dniem 15 lutego 2014 roku
TV Trwam w każdym domu wcześniej. Jest ugoda z TVP
W ramach tego porozumienia Fundacja Lux Veritatis zobowiązała się do przejęcia od TVP obowiązku zapłaty należności wobec spółki Emitel z tytułu świadczonej usługi telewizyjnej rozpowszechniania programu telewizyjnego. Dzięki temu Telewizja Polska uzyskała gwarancje, że nie będą na niej ciążyły żadne zobowiązania płatnicze związane ze zwalnianym miejscem na multipleksie pierwszym, albowiem wszystkie te zobowiązania przejmie Fundacja, jako właściciel TV Trwam.Lux Veritatis zobowiązała się też w ramach porozumienia, że podejmie ścisłą współpracę z TVP w zakresie wszelkich kwestii technicznych związanych z migracją programów Telewizji Polskiej, a przede wszystkim, że TV Trwam przeprowadzi specjalną kampanię informacyjną skierowaną do widzów, wskazującą im nowe pozycje programów TVP i udzielającą porad, jak te programy odnaleźć w sygnale multipleksu.
Dzięki temu porozumieniu TVP wyraziła zgodę, by Urząd Komunikacji Elektronicznej zmienił dotychczas obowiązującą i ważną do kwietnia 2014 r. decyzję o rezerwacjach częstotliwości.TVP równocześnie informuje, że aż do zmian, które nastąpią 27 kwietnia 2014 r., dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym, wszystkie programy TVP emitowane w cyfrowej technologii naziemnej będą nadal bez żadnych zakłóceń dostępne dla wszystkich polskich telewidzów.

Komentarze (1 - 10 z 72)

No i super !!!
 24  
pierwszy kanał do usunięcia z listy.
 7  
spoko babcia sie ucieszy
 44  
ja proponuje stworzyc w kazdym wojewodztwie MUX-L2 w ktorym dać TVP Regionalna 2 wersje, lokalny, TVR, 4Fun.TV, TV Disco, Stars.TV, Tele 5
 13  
Brak słów . Rozumiem jak by bóg chciał koncesje ale rydzyk ??? złodziej na kase milioner ? moherowe berety tralala ?
 15  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Wszystko fajnie tylko brak daty kiedy to nastąpi. PS. Fundacja czego? wzbogacania złodzieja Rydzyka
 32  
ja proponuje stworzyc w kazdym wojewodztwie MUX-L2 w ktorym dać TVP Regionalna 2 wersje, lokalny, TVR, 4Fun.TV, TV Disco, Stars.TV, Tele 5
Wymieniłeś same kanały FTA. Przecież kupno dekodera sat + anteny sat to koszt nie większy jak 100zł.
 2  
a jak się bije dziennikarza?
 11  
zartowalem nie mam babci :>

Jestem religijny po swojemu i nie przepadam za tym środowiskiem, ale widzę, że im się chce robić telewizję na poziomie. Gdyby nie oferta TVP (kultura ftw!) to nie byłoby co na NTC oglądać.
 5  
Mi osobiście nie przeszkadza TV trwam w dvb-t nikt nas nie zmusi do jej oglądania proste :-) moim skromnym zdaniem trzeba uszanować to i tyle nawet jeśli się nam to nie podoba jest ATM Rozrywka (powtórka) więc niech będzie też TV Trwam :-) Ja nie będę oglądał ale nie muszę wypisywać obraźliwych komentarzy w stosunku do osób ,które będą to oglądać.

Kolega kamil25 napisał zdanie " jestem religijny po swojemu" i tu sie z nim zgodzę niech każdy żyje wg swoich zasad i dla każdego z nas religijność znaczy co innego tylko nie piszmy zdań ,które mogą obrazić inne osoby .


Szanujmy siebie oraz innych nie tylko od Święta :-)
 40