Łukasz Szewczyk23.12.2013 (13:09)19 komentarzy

UPC: Więcej kanałów HD dla abonentów starszych pakietów TV cyfrowej

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polce, przygotował świąteczną niespodziankę dla klientów dawnych pakietów Select i Max telewizji cyfrowej UPC, posiadających dekoder HD.
UPC: Więcej kanałów HD dla abonentów starszych pakietów TV cyfrowej
Od poniedziałku (23 grudnia 2013 roku) abonenci starszych pakietów telewizji cyfrowej Select i Max będą mieli dostęp do pełnej oferty kanałów HD oferowanych odpowiednio w pakietach Select Extra HD i Max Extra HD niezależnie od tego kiedy podpisali umowę. Oznacza to, że wszyscy abonenci dawnego pakietu Select będą odtąd mogli korzystać z wszystkich 26 kanałów HD z pakietu Select Extra HD, a wszyscy abonenci dawnego pakietu Max - z wszystkich 32 kanałów HD z Max Extra HD.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Haha udają, że coś robią normalnie brak słów dziadowskie UPC!!!!

Pytam się gdzie jest ten rozwój oferty TV, dawno temu zapowiadany???!!!!
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 23 grudnia 2013 o 13:34:39 przez caliber).
 29  
A kiedy dziadowskie UPC dołączy w końcu NSport HD ???
 6  
Aby dołączyć nSport, UPC by musiało podpisac nowa umowę na pakiet Canal+ - a tego oni póki co nie chcą, gdyż to będzie wzrost ceny dla klientów C+ w UPC.
 2  
UPC to najlepszy mix ofery NC+ i CP na rynku. Oczywiście że zawsze mogłoby być lepiej, ale i tak jest bardzo dobrze. Kwestia nSport HD to kwestia nowej umowy na paczki C+. Bez tej umowy nie będzie kanału nSport. Canal+ wie że UPC obok Cyfry/NC+ to największy dostawca klientów dla pakietu C+. Wolę póki co mieć pełną paczkę C+ za 25 zł niż nSport i paczkę C+ za jakieś 60 zł...
Niech Canal+ schodzi z ceny dla UPC i dopiero wtedy UPC niech podpisuje nową umowę jak ugra dobre warunki:)
W końcu i tak pewnie dojdzie do podpisania umowy i śmiem twierdzić że UPC wynegocjuje najlepszą ofertę dla siebie i abonentów bo dają jak pisałem dla canal+ największą liczbę abonentów obok Cyfry/NC+. Może UPC stara się o jeszcze jakieś programy do paczki C+ np MGM HD, które ma umowę z właścicielem NC+.
Przypomnę że UPC jest udziałowcem NC+ więc na pewno wiedzą co robią.
UPC to pewna firma istniejąca w wielu krajach Europy. Wolę tego operatora niż jakąś Vectrę czy MultiMedię np.
 3  
obecność programu nSport nie jest uzasadniona w UPC tym bardziej, że i przyszłość samego kanału nie jest pewna, najprawdopodobniej dołączy do grupy premium Canal+ jako jej kolejna odmiana sportowa.

Co do rozwoju oferty, jeśli ktoś w ogóle śledzi co dzieje się w UPC to wie, że rozwoju oferty można znacznie oczekiwać dopiero nie wcześniej niż w samym 2014. roku (prawdopodobnie wiosną lub latem) na kiedy to zaplanowano uruchomienie platformy Horizon.
(Dla przykładu przy uruchomieniu Horizon w UPC w Szwajcarii dołączono min. grupę kanałów brytyjskich w tym itv w wersji HD, podobnie było w Holandii gdzie pojawiły się BBC ONE oraz BBC TWO w wersjach HD oraz oczywiście przepaśna oferta radiowo - muzyczna). Pozostaje więc czekać na Horizon.

A tak już ogólnie mówiąc to wolicie 300 kanałów z czego 200 będzie do przysłowiowych "czterech liter" czy też np. 70 lub 100 wartościowych w HD ?
 7  
no i jak zwykle - Ci co mieli mniej dostaną więcej , a Ci co mieli więcej będą poszkodowani - co dla nas.
 16  
upc to ciule,,,, udajom ze cos robiom ,,,,,a tak naprawde mieszajom starymi kanalami w pakietach ,,,,,gdzie mgm hd ,,niedorozwoje o innych kanalach nie wspomne
 3  
A CO DLA MNIE PLACE NAJWYZSZY ABONAMENT,,,KOPA W JAJA ,,,SKONCZY MI SIE UMOWA I SPADAM OD TYCH POPAPRANCOW
 10  
Lemon napraw kombajn na GRP-3
 12  
im więcej kanałów hd tym lepiej... wole miec jednak dobrą jakość oglądania
 9