Łukasz Szewczyk09.01.2014 (13:49)19

Przeglądarki internetowe: W Polsce prowadzi Firefox

Chrome Mobile z największym wzrostem. Firefox nadal na pierwszym miejscu. Gemius sprawdził, czy Polacy serfują po sieci za pomocą tych samych przeglądarek co rok temu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

Na PC korzystam z Chrome w wersji developerskiej, a na komórce też z Chrome, ale beta. Obie są szybkie ze świetnym interfejsem.
 3  
Hehe! Internet Explorer jest najfajniejszy!
 2  
Ja tam wciaz uzywam opery 12, szybko laduje strony, jedynie potrafi przyciac przy bardziej rozbudowanych stronach stajac sie bardziej zasobozercza, na slabszych kompach to widac. Niedtety od pewnego czasu ma silnik webkita wiec ostatnie wersje opery sa zbyt chromowate. Na komorce nie mam wiekszego wybory bo mam firefoxOS, ale jesli chodzi o javascript to jest najbardziej dokladna i najszybsza w porownaniu do mobilnego chroma. Np emu amigios taws.
 2  
1. Z konieczności (m.in. upierdliwość z kontami Google) i Firefox (90%) i Chrome (10%), a na komórce Opera mini.
2. Przeglądarki mobilne dla wygody czytelnika powinny być zsumowane do 100%.
 1  
Sory, jaka w Chrome jest bogata funkcja? Chrome to największy szpieg z krainy deszczowców...
 1  
Długo siedziałem na chromie ale czasami po prostu jak patrzę ile zasobów zżera to bida po prostu. Choć może to i dobrze bo przynajmniej zwiecha 1 karty nie powoduje zwiechy całej przeglądarki - no i dobry sandbox więc jest w miarę bezpieczna.
 1  
Ostatnio zainstalowałem sobie Operę w wersji 18 [...] i muszę powiedzieć, że całkiem dobrze się sprawuje - działa całkiem szybko, a interfejs jest bardzo przejrzysty i elegancki (minimalistyczny). Jestem z niej bardzo zadowolony.
 0  
tylko opera w starej wersji! w zasadzie 1 rzeczy mi brakuje, ktora ma firefox a mianowicie ladowanie tylko aktywnej strony. mam duzo zakladek odpalonych, ale dzieki ze po restarcie otwiera sie tylko ta aktywna komp nie muli. przydalaby sie taka wtyczka albo jakas zmiana w ustawieniach w operze. jakis pomysl?
 0  
Najfajniejszy, bo najwolniejszy? :)
 0