Łukasz Szewczyk15.01.2014 (15:16)15 komentarzy

Wystartował nowy kanał o tematyce motoryzacyjnej - Motowizja

W połowie stycznia 2014 roku na polski rynku zadebiutowała nowa telewizja kierowana do mężczyzn - Motowizja. od samego początku kanał mogą oglądać abonenci satelitarnej platformy nc+. Co w ofercie nowego kanału?
nc+ sport
Motowizja
15 stycznia 2014 roku na platformie nc+ wystartował nowy kanał o tematyce motoryzacyjnej - Motowizja. Jak zapewnia nadawca, nowa stacja zaoferuje swoim widzom produkcje na wysokim poziomie. Nie zabraknie pozycji mówiących o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności, ekologii, będą nowinki i porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek.Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja. Swoim widzom Motowizja proponuje, takie programy jak: "Eko jazda", "Supersamochody", "Motowizja Special", "Na pełnym gazie", "Klasyki motoryzacji", "Top 10 Show", "Kaskaderzy", "Legendy motoryzacji", "W motokręgu", "Made in Germany", "Perfect Ride - Klejnoty szos", "Motocykle", "On Tour - Za głosem silnika", "Królowie driftu", "4x4", "Motoikony", "Legendarne Rajdy", "Świat ciężarówek", "Tuning", "Motorland UK", "Mistrzowie kierownicy".
Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+, na pozycji 124. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę. Stacja będzie oferowana również operatorom kablowym. Od strony technicznej wszystkie programy będą emitowane zarówno, w jakości HD jak i SD. Wszystkie pozycje programowe będą nadawane w polskiej wersji językowej.

Nadawcą kanału Motowizja jest firma Motowizja Sp. z o.o., której Prezesem jest Krzysztof Mikulski.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
i tak nikt tego nie będie oglądał
 30  
Jedne wielkie GÓWNO!A gdzie TVP SPORT HD w NC+?
 26  
Dobra jakość obrazu i dzwięku. Podoba mi się również ramówka nowej stacji.
 27  
z nowości w NC+ jest jeszcze na 125 ZEST TV :)
 15  
Kopia TVN turbo
 20  
Jak nie będzie reklam tak jak teraz to będzie wartościowy kanał , jednak boję się że za jakiś czas zrobi się z tego drugie discovery.
 7  
do Motowizja; wykupcie prawa do relacji WRC, i zwyciężacie ;)
 9  
Wyścigi samochodowe i motocyklowe na żywo i byłoby miło ;)
 6  
Chyba jak się ma rubina bo na moim full HD jakość daremna ale i tak lepsze to niż sport klub z VHS-em
 9  
na moim full HD idzie pieknie
 4