Łukasz Szewczyk24.01.2014 (15:35)16 komentarzy

Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 także w nSport i Canal+ Sport

Hokej, narciarstwo alpejskie, snowboard i bobsleje - transmisje zawodów tych dyscyplin będą mogli zobaczyć widzowie kanałów nc+ podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi.
Między 10 a 23 lutego 2014 roku na antenach nSport i Canal+ Sport transmitowane będą wybrane wydarzenia Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014: mecze turnieju hokejowego mężczyzn, narciarstwo alpejskie, zawody snowboardowe i zmagania bobsleistów.
Jesteśmy bardzo dumni, że platforma nc+ stała się częścią rodziny olimpijskiej, a nasi widzowie będą mogli emocjonować się relacjami z tej wyjątkowej imprezy. Ponad 40 godzin transmisji z Igrzysk w kanałach nc+ to doskonałe uzupełnienie do propozycji TVP - mówi Manuel Rougeron, Wiceprezes ds. programowych platformy nc+
Pokażemy dyscypliny niezwykle widowiskowe. Jestem przekonany, że z komentarzem naszych dziennikarzy, kibiców czekają wspaniałe emocje. Dzięki tym transmisjom poszerzamy naszą ofertę sportową o kolejne dyscypliny i co bardzo ważne, robimy to w trakcie wielkiego święta sportu, jakim są Igrzyska Olimpijskie - mówi szef redakcji sportowej nc+, Tomasz Smokowski
Na antenach kanałów własnych nc+ mecze turnieju hokejowego mężczyzn prezentowane będą już od fazy grupowej. Po jej zakończeniu relacjonowane będą także wybrane mecze części pucharowej, a na zakończenie, 23 lutego na żywo wielki finał Igrzysk Olimpijskich. Wśród komentatorów znajdą się m.in. Przemysław Pełka i Wojciech Zawioła.
Na propozycję narciarstwa alpejskiego złożą się superkombinacja kobiet (zjazd i slalom) zaplanowana na 10 lutego oraz superkombinacja mężczyzn (zjazd i slalom), która będzie transmitowana 14 lutego. Ponadto, 22 lutego relacjonowany będzie slalom mężczyzn. Zmagania komentować będą Jakub Zborowski i Żelisław Żyżyński. Bogatą ofertę snowboardową stanowić będzie half-pipe (rampa) kobiet (12 lutego) oraz cross mężczyzn (17 lutego). Sprawozdawcami zawodów w tej dyscyplinie będą Żelisław Żyżyński i Michał Łopaciński.

Ostatnią z prezentowanych na kanałach platformy nc+ dyscypliny będą bobsleje. 18 i 19 lutego transmitowane będą zmagania kobiet. Z kolei 22 i 23 lutego platforma zaprosi na relacje z rywalizacji czwórek mężczyzn. Zmagania na torach komentować będą Edward Durda i Michał Łopaciński.

Komentarze (1 - 10 z 16)

TVP oddała im kilka dyscyplin a Ci w zamian za to dołączą TVP Sport HD.
 10  
o to olimpiada bedzie bez reklam bo wszyscy reklamodawcy wybiora komercyjny tvp a na antenie canal+sport raczej nie powine byc emitowane rekamy pamietam jak liga mistrzow trafila do canal+ to np ten sam mecz co byl na nsport to na canal +nie bylo reklam bo na komerce tvp to reklam a reklam nic dziwnego ze ludzie niechca placic abonamentu rtv ja raczej jak juz cos z tej olimpiady obejrze na canal+ no a widzom polszmatu pozostaje tvp wkoncu polszmatowcy sa wyhartowani w ogladaniu reklam i powtorek
 16  
fullpakiet - w gimbazie jeszcze nie poznałeś znaków interpunkcyjnych? Twoje posty to zwykły bełkot. Poza tym w języku polskim występują litery ą,ę, ś, ć, ż, ó.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 stycznia 2014 o 16:24:40 przez torre24).
 19  
Na canal+ reklam wogóle nie powinno byc!!!!!!!!!!!!!!!!!
 20  
cos ostatnio u ciebie kolego jest modne słowo NISZOWE czyzby zazdrosc :)
 2  
A od kiedy na kanałach Canal+ są rekalmy !!! Są ale na C+Sport między dyscyplinami, ale tak ogólnie ZERO reklam odkąd powstała nc+ nawet na głównym Canal+ nie ma reklam !!! Ci którzy nie oglądają tych kanałów nie powinni się "wypowiadać" bo głupoty wypisujecie, twierdząc, że są reklamy !!!
 6  
Pełka to prawdziwy magnes dla sympatyków hokeja. Człowiek który zna hokej od podszewki. Cieszy mnie to bardzo.
 11  
No poza hokejem (choć i tu nie wiadomo ILE meczy można będzie zobaczyć) oferta raczej nie powala. Choć chyba można będzie zobaczyć nieco naszych reprezentantów stąd niszowa i niezbyt wysoko ceniona superkombinacja.
 1  
cos ostatnio u ciebie kolego jest modne słowo NISZOWE czyzby zazdrosc :)
Zazdrość?! Jaka zazdrość... jak w tym śmiesznym NC+ nic ciekawego w ogóle nie ma. A zimowe IO nawet tego nie zmienią. Wstydziłbym się zazdrościć czegokolwiek takiej szmatławej platformie.

P.S. I ktoś się tutaj na 100% myli że zazdroszczę wszystkiego co jest w tej platformie - sama błazenada i nuda w NC+.
 6  
N-O-R-O-N ---> To napisz która platforma twoim zdaniem jest lepsza - i uzasadnij dlaczego.
 1