Łukasz Szewczyk24.01.2014 (15:35)16

Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 także w nSport i Canal+ Sport

Hokej, narciarstwo alpejskie, snowboard i bobsleje - transmisje zawodów tych dyscyplin będą mogli zobaczyć widzowie kanałów nc+ podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

TVP oddała im kilka dyscyplin a Ci w zamian za to dołączą TVP Sport HD.
 10  
o to olimpiada bedzie bez reklam bo wszyscy reklamodawcy wybiora komercyjny tvp a na antenie canal+sport raczej nie powine byc emitowane rekamy pamietam jak liga mistrzow trafila do canal+ to np ten sam mecz co byl na nsport to na canal +nie bylo reklam bo na komerce tvp to reklam a reklam nic dziwnego ze ludzie niechca placic abonamentu rtv ja raczej jak juz cos z tej olimpiady obejrze na canal+ no a widzom polszmatu pozostaje tvp wkoncu polszmatowcy sa wyhartowani w ogladaniu reklam i powtorek
 16  
fullpakiet - w gimbazie jeszcze nie poznałeś znaków interpunkcyjnych? Twoje posty to zwykły bełkot. Poza tym w języku polskim występują litery ą,ę, ś, ć, ż, ó.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 stycznia 2014 o 16:24:40 przez torre24).
 19  
Na canal+ reklam wogóle nie powinno byc!!!!!!!!!!!!!!!!!
 20  
cos ostatnio u ciebie kolego jest modne słowo NISZOWE czyzby zazdrosc :)
 2  
A od kiedy na kanałach Canal+ są rekalmy !!! Są ale na C+Sport między dyscyplinami, ale tak ogólnie ZERO reklam odkąd powstała nc+ nawet na głównym Canal+ nie ma reklam !!! Ci którzy nie oglądają tych kanałów nie powinni się "wypowiadać" bo głupoty wypisujecie, twierdząc, że są reklamy !!!
 6  
Pełka to prawdziwy magnes dla sympatyków hokeja. Człowiek który zna hokej od podszewki. Cieszy mnie to bardzo.
 11  
No poza hokejem (choć i tu nie wiadomo ILE meczy można będzie zobaczyć) oferta raczej nie powala. Choć chyba można będzie zobaczyć nieco naszych reprezentantów stąd niszowa i niezbyt wysoko ceniona superkombinacja.
 1  
cos ostatnio u ciebie kolego jest modne słowo NISZOWE czyzby zazdrosc :)
Zazdrość?! Jaka zazdrość... jak w tym śmiesznym NC+ nic ciekawego w ogóle nie ma. A zimowe IO nawet tego nie zmienią. Wstydziłbym się zazdrościć czegokolwiek takiej szmatławej platformie.

P.S. I ktoś się tutaj na 100% myli że zazdroszczę wszystkiego co jest w tej platformie - sama błazenada i nuda w NC+.
 6  
N-O-R-O-N ---> To napisz która platforma twoim zdaniem jest lepsza - i uzasadnij dlaczego.
 1