Łukasz Szewczyk24.01.2014 (15:38)19

Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 w Telewizji Polskiej

Dzięki Telewizji Polskiej do polskich kibiców dotrą tysiące godzin transmisji i wiadomości sportowych na TVP1 i TVP2, TVP Sport, TVP Info i TVP Regionalna, a także wszystkimi nowoczesnymi kanałami komunikacji: streamingiem, hybrydowo, aplikacjami mobilnymi oraz w serwisach internetowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 19)

Nieszczesnego, najlepszego komentatora sportowego w Polsce zdegradowano do komentiwania narciarstwa alpejskiego na ktorym sie nie zna. Kto podlozyl mu taka swinie ? To nie ludzie to wilcy ;) A gdzie curling ? Jozwik chyba zalamany ze nie bedzie komentowal swojej ulubionej dyscypliny ;) tylko znow jakies narciarstwo biegowe o ktorym tylko wie ze jak ktos sie przewroci poza Kowalczyk to trzeba sie cieszyc i radowac na antenie.
 10  
Józwik i kombinacja norweska? On na kombinacji norweskiej zna się jak Kaczyński na komputerach.
 15  
Jak to dobrze, że nie będzie Szczesnego przy skokach :)
 15  
Wielki minus dla TVP za nie wysłanie komentatora na zawody curlingu, a także za nie wysłanie Snopka na zawody hokejowe. Komentuje całe sezony zawody, a potem nie wysyłają go na igrzyska.
 10  
Mnie tylko interesują: skoki narciarskie i biegi narciarskie, wiadomo... Justyna Kowalczyk, a reszta, to tak sobie. I tak, w ogóle, to za dużo tych transmisji, kto to wszystko jest w stanie ogarnąć czyli wszystko oglądać, bo ja nie wiem. A skończy się jak zawsze, że w całości nie będą pokazywane dyscypliny sportowe tylko albo duży albo mały fragment, a tylko będą w całości pokazywane skoki narciarskie i biegi narciarskie. A... tak przez cały dzień mieć włączony jeden albo dwa telewizory żeby obejrzeć no... prawie wszystkie transmisje na żywo... to ile tego prądu pójdzie... Podsumuwując. Nie będę wszystkich transmisji na żywo oglądał, a tylko te 2, które na samym początku mojego postu wymieniłem, bo po prostu nie dam rady i nie będzie mi się, też... po prostu i najzwyczajniej, chciało, bo ileż można się gapić w pudło przez cały dzień, jak tylko co najwyżej, to można liczyć na: chłopaków mam tu na myśli skoczków narciarskich i na Justynę Kowalczyk.
 13  
Jóźwik pewnie będzie kombinował biegi do kombinacji z Rudzińskim, a skoki do kombinacji sam Rudziński.
Szaranowicz nie lubi Stanisława Snopka, ponieważ, gdy kiedyś był wice szefem sportu to na mś w skokach wysłał Miklasa, z którym się przyjaźnił. Dlatego komentuje ochłapy skoków, gdy nie ma Polaków jak w tamtym roku w Willingen, lub jak jest 3 w nocy jak w Sapporo
 11  
Myślę, że będzie znacznie lepiej niż na nSporcie, a TVP dając im tam jakieś niektóre transmisje sportowe, zrobiła to z myślą o tym, by im zapewnić jakąś widownię w zimę. Ale według mnie i tak lepiej wypadnie TVP, a NC+ dalej będzie gdzieś na dnie... a NC+owcy się zachwycają nie wiadomo czym...
 3  
W tym samym czasie odbywa się Turniej EIHC właśnie w hokeju na lodzie więc Snopek będzie komentował te mecze,zresztą musiał jeden komentator pozostać w Warszawie
PS A co z komentatorami curlingu ,bobslejów,saneczkarstwa,narciarstwa dowolnego i skeletonu ?
 1  
Bobsleje, skeleton i saneczkarstwo pewnie Pajda z Ulbrychem z Warszawy
A curling i narciarstwo dowolne też za pewne ktoś z Warszawy, curling być może Marendziak (którego ileś tam razy wysyłali na igrzyska, a teraz nie)
 2  
Snowboard i narciarstwo dowolne pewnie Bogusław Solecki.
 2