Łukasz Szewczyk24.01.2014 (15:38)19

Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 w Telewizji Polskiej

Dzięki Telewizji Polskiej do polskich kibiców dotrą tysiące godzin transmisji i wiadomości sportowych na TVP1 i TVP2, TVP Sport, TVP Info i TVP Regionalna, a także wszystkimi nowoczesnymi kanałami komunikacji: streamingiem, hybrydowo, aplikacjami mobilnymi oraz w serwisach internetowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

curling moze komentowac Rudzinski jak daaaawno daaaawno temu w Eurosporcie lub jak przed samym przejsciem do tvp, ale pewnie bedzie zajety bardziej skokami. Ale chetnie poslucham Jozwika przy komentowaniu curlingu i. jak opowie w jakiej formie jest polski curling :). Bobsleje I saneczki pewnie tak jak wczesniejsze Grzesiu Pajda z Wawy, bo w tym samym okreaie xhyba troche darta bedzie mial w ES do komentowania :) Durda komentowal kiedys saneczkarstwo lub bobsleje ? bo jakos mi umknelo chyba.
 0  
tylko Eurosport, moze z malym wyjatkiem dla Rudzinskiego, Jozwika i jego " wyrwała to wyrwała !!!" nie da sie sluchac
 0  
Snopka nie ma a jest ta łysa tępa pała co hokejem zainteresuje się raz na 4 lata. Nawet swojej koronnej piłki nie umie komentować a co dopiero hokej którego nawet zasad dobrze nie zna.
 1  
Piotr Sobczyński... ten gościu jest taki nudny, że wystarczy, że go pokażą, to już się spać, a co dopiero go słuchać... Biathlon bez komentarza Jarońskiego i Wyrzykowskiego to nie to samo.
 0  
jak czytam jest okej tylko jest zle dzie jest tvp sport hd na cp i nc plus kablówki maja
 1  
Wprawdzie sportu jak i całej TVP nie oglądam, ale z radością zapłacę "za możliwość oglądania".
 0  
A gdzie curling, snow i ski cross? Będą się podniecali tylko skokami i Justyną, ehhh

A w studiu będzie Odeta Moro. Miłego oglądania :)
 0  
Krzysztof Wyrzykowski komentuje biahlon.
A gdzie Tomasz Jaroński???
Jego już nie chcieli z Eurosportu zabrać???
 0  
Panowie w Studio. Skonczcie z ta megalomania. nasi zajmuja 60, 80, itp. miejsca a wy mowicie, ze dobrze jest. Odkad to zajecie 21 miejsca przez np. Honisz to wyczyn? Takim gadaniem nie przyciagniecie wiecej widzow do sprzedawania reklam podczas teransmisji.
 1