Łukasz Szewczyk27.01.2014 (14:41)9 komentarzy

Nowe programy i filmy w VIVA Polska

Telewizja VIVA Polska w lutym i marcu 2014 roku oprócz nowego reality show "Enjoy the view <3 Natalia" i nowego sezonu "Miłości na bogato", wprowadzi do swojej ramówki kilka nowości.
Nowe programy i filmy w VIVA Polska
Co jest ważniejsze piękno czy inteligencja? Czy seksowna blondynka może stać się geniuszem, a nieśmiały dziwak przystojnym mężczyzną? Na te pytania można znaleźć odpowiedź w nowym piątym sezonie reality show "Piękna i kujon". Tym razem program kręcony był na pięknej wyspie Bali. Dużo akcji, humoru, niespodzianek, ale także łez i rozstań. To wszystko już od 1 lutego (sobota) o godz. 18.00. Powtórki sobota o 11.50, niedziela o 20.50, poniedziałek o 16.20, czwartek o 22.45, piątek o 20.00.Kolejna propozycja to "Hollywood Heights". Bystra, ale trochę nieśmiała uczennica ostatniej klasy liceum Loren Tate, pragnie zostać kompozytorką. Nieustannie wysyła teksty piosenek do swojego ukochanego idola, gwiazdy rocka Eddiego Durana. Marzenia bohaterki zaczynają się spełniać, kiedy wygrywa konkurs organizowany przez wokalistę. Eddie dostrzega w niej nie tylko talent pisarski, ale również wokalny. Dziewczyna i jej idol nadają na tych samych falach, a przyjaźń zaczyna zmieniać się w coś więcej. Premiera od poniedziałku do piątku o godz. 17.10 na VIVA Polska.
Z kolei "Fear Factor" to zaciekła rywalizacja i nieustanna walka z własnymi słabościami - umysłu i ciała. Przejście przez tunel pełen wygłodniałych szczurów, pojedynek w dole wypełnionym wężami, a na końcu spacer po linie między drapaczami chmur. Dla wielu z nas są to największe lęki, a dla uczestników show zadania, które dzielą ich od wielkich pieniędzy i sławy. Oprócz regularnych odcinków zobaczyć będzie można edycje specjalne, m. in. ranking piętnastu najbardziej szokujących zdarzeń w programie, a także show z udziałem znanych osób. Od poniedziałku do czwartku o godz. 21.45 oraz 23.40.Z kolei najnowsze odcinki reality show "Tipsy, lakier i łzy" będzie można zobaczyć od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Czy z rozwydrzonych, zepsutych dziewuch można zrobić grzeczne dziewczynki i prawdziwe damy? W Charm School to możliwe. Na przełomie lutego i marca będzie można obejrzeć aż trzy sezony tego popularnego reality show. Prowadzącymi będą Mo'nique, Sharon Osbourne oraz Ricky Lake! W każdym odcinku uczestniczki programu staną przed kolejnym zadaniem, w którym jedna z nich odpadnie... Będzie krew, pot, ale także tipsy, lakier i... łzy.Na antenie VIVA Polska można obejrzeć również horrory, które przestraszą niejednego twardziela. Co sobotę (o godz. 22.10) pojawią takie klasyki gatunku, jak: "REC", "REC 2", "Dom strachu", "Sanktuarium", "Igła", "Powrót trupa", "Exorcismus", "Śmiertelny połów", czy "Raz dwa trzy umierasz ty".

Komentarze (1 - 9 z 9)

VIVA to nic innego jak ogłupiacz społeczeństwa, na równi z MTV ...
 36  
Czyli nawet już nie będzie żadnego programu z prezenterami? In and Out się skończył w grudniu i nie wraca?

Jak patrzę na ramówkę vivy to trudno znaleźć tam jakąkolwiek logiczność, wszystko tak wymieszane, w kółko to samo, o różnych porach, żadnego schematu, chyba liczą już tylko na widzów skaczących po kanałach, których jakaś goła d*** może zainteresować na chwilę, zeby urządzenie mierzące oglądalność załapało widza. I jakoś się kręci. Kasa na ewentualne programy pewnie poszła od mtv.

Szkoda vivy, mogliby ją komuś oddać.
 17  
oni te horrory to od października w kółko puszczają w dodatku słabe
 20  
te ich programy to jakieś tępaki muszą oglądać,bo gó..o do sześcianu..........
 10  
Zastanawima się nie raz co sprawia że kanały,które z założenia powinny się różnić stają się podobne do siebie. i tak z "bogatej" oferty kanałów telewizyjnych w Polsce otrzymujemy podobne do siebie przygupawe programy. Są wyjątki, owszem, ale one potwierdzają tylko regułę.
 11  
przecież te horrory to w kółko te same puszczają. A gdzie muzyka poza blokiem nocnym?
 12  
reality show "Piękna i kujon"
serial familijny muzyczny "Hollywood Heights" ("W sercu Hollywood")
reality show "Fear Factor"
reeality show "Tipsy, lakier i łzy"
oraz horrory : "REC", "REC 2", "Dom strachu", "Sanktuarium", "Igła", "Powrót trupa", "Exorcismus", "Śmiertelny połów", czy "Raz dwa trzy umierasz ty"

... to mi wygląda na ramówkę stacji typu TV4 i TV6.
Viva Polska w ciągu kilku lat przekształciła się w szajsowaty zapyziały kanalik, którego nawet za friko nie oglądałbym w DVB-T, gdyby tam był.
 6  
Fear actor i te horrory to też są reklamowane jako nowosći? Bo Fear Factora to już wyemitowali wszystkie sezony z USA (a za pewne z innych krajów na emisję nie ma co liczyć), a horrory te to już ze 100 razy powtórzyli.
 5  
tylko , akurat w sercu hollywood , to fajny serial
 0