Łukasz Szewczyk28.01.2014 (15:19)7 komentarzy

Allegro.pl wprowadzi możliwość płacenia za zakupy punktami Payback

3 lutego 2014 Program Payback wprowadza nowe rozwiązanie dotyczące naliczania punktów Payback za zakupy w Allegro. To wynik nowej formuły współpracy pomiędzy firmami. Jej efektem jest także pojawienie się możliwości płacenia punktami za transakcje w serwisie.
Serwis Allegro i Program Payback przyjęły nową formułę współpracy. Pozwala ona uczestnikom sprawnie zbierać punkty Payback za zakupy w serwisie. Wystarczy wejść na stronę allegro.payback.pl, a z niej przejść do serwisu Allegro i dokonać zakupów. Zmiany dotyczą także możliwości redempcji punktów, czyli wymiany ich u partnera. Od trzeciego lutego na zakupy w serwisie Allegro będzie można płacić punktami Payback."Dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy Programu, będący jednocześnie klientami naszych partnerów, mogli łatwo zbierać punkty Payback oraz szybko odbierać należne im nagrody. Najłatwiej jest po prostu dokonać zakupów, płacąc zebranymi wcześniej punktami. Takie możliwości dają uczestnikom m.in. sieci sklepów Empik i Smyk, hipermarkety Real, Orange, BP, a teraz wprowadzamy taką możliwość w serwisie Allegro. W tym celu stworzyliśmy internetowe karty przedpłacone o nominałach 30, 50, 100, 200 zł, które będą do nabycia w sekcji "Odbieraj nagrody" na www.payback.pl"; - informuje Marcin Drzewiecki, Dyrektor Marketingu Payback.
Wymieniając punkty Paybackna kartę przedpłaconą można zapłacić nią za zakupy o wartości równej nominałowi karty, bądź w przypadku zakupów o wartości wyższej niż nominał karty, doładować kartę przelewając na podane konto bankowe odpowiednią kwotę pieniędzy. Ponadto pojawią się też popularne wśród uczestników eKupony Payback dedykowane użytkownikom serwisu Allegro. Od 3 lutego do końca miesiąca obowiązywać będzie promocja 3 razy więcej punktów za wszystkie zakupy na Allegro.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Kiedyś wystarczyło dodać nr karty w ustawieniach i automatycznie zbierało się punkty. Później wykluczono licytacje i wprowadzili konieczność zaznaczenia, że na pewno chcemy otrzymać punkty za zakup. Teraz wejście do serwisu przez jakąś stronę www?
 17  
Miałem napisać to co kolega wyżej. W każdej dziedzinie próbują nas wychujac. Taka prawda.
 13  
A bo tu nie o to chodzi żeby zbierać punkty w programia jedynie być w nim aby firma mogła operować twoimi danymi. pejback to kpina.
 8  
Kolega w pierwszym poście zapomniał jeszcze dodać, że jak payback startował to co chwila na pocztę przychodziły nowe kupony (w tym dużo na allegro), później jak wprowadzono ekupony to przynajmniej jeden na miesiąc kupon pojawiał się do wykorzystania a od ponad roku-dwóch nie widziałem ani jednego kuponu na allegro. Allegro ma chyba dosyć tego paybacka i chce się go pozbyć ale pewnie wiążą ich jakieś umowy i nie mogą tego zrobić w normalny sposób tylko tak jak widać powyżej... Jedna wielka lipa bo jakieś sensowne liczby punktów i kupony można zdobywać praktycznie tylko w Realu (ale tam jak wiadomo ceny są kosmiczne w porównaniu do innych dyskontów) i na stacjach BP ale jeżeli już dają jakieś kupony to np. kup 50l paliwa a dostaniesz punkty 3x tylko szkoda, że większość w swoich samochodach nawet takiego baku nie ma ;] Mam nadzieję, że cały ten szajsback zginie śmiercią własną.
 6  
Popieram ten payback to wielki szajs.
 3  
Zmiany na gorsze, jak zawsze.
 1  
Pamiętajmy, że ten program wspiera kościół i należy z niego korzystać oraz modlić się za niego.
 2