Łukasz Szewczyk28.01.2014 (15:19)7

Allegro.pl wprowadzi możliwość płacenia za zakupy punktami Payback

3 lutego 2014 Program Payback wprowadza nowe rozwiązanie dotyczące naliczania punktów Payback za zakupy w Allegro. To wynik nowej formuły współpracy pomiędzy firmami. Jej efektem jest także pojawienie się możliwości płacenia punktami za transakcje w serwisie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

Kiedyś wystarczyło dodać nr karty w ustawieniach i automatycznie zbierało się punkty. Później wykluczono licytacje i wprowadzili konieczność zaznaczenia, że na pewno chcemy otrzymać punkty za zakup. Teraz wejście do serwisu przez jakąś stronę www?
 17  
Miałem napisać to co kolega wyżej. W każdej dziedzinie próbują nas wychujac. Taka prawda.
 13  
A bo tu nie o to chodzi żeby zbierać punkty w programia jedynie być w nim aby firma mogła operować twoimi danymi. pejback to kpina.
 8  
Kolega w pierwszym poście zapomniał jeszcze dodać, że jak payback startował to co chwila na pocztę przychodziły nowe kupony (w tym dużo na allegro), później jak wprowadzono ekupony to przynajmniej jeden na miesiąc kupon pojawiał się do wykorzystania a od ponad roku-dwóch nie widziałem ani jednego kuponu na allegro. Allegro ma chyba dosyć tego paybacka i chce się go pozbyć ale pewnie wiążą ich jakieś umowy i nie mogą tego zrobić w normalny sposób tylko tak jak widać powyżej... Jedna wielka lipa bo jakieś sensowne liczby punktów i kupony można zdobywać praktycznie tylko w Realu (ale tam jak wiadomo ceny są kosmiczne w porównaniu do innych dyskontów) i na stacjach BP ale jeżeli już dają jakieś kupony to np. kup 50l paliwa a dostaniesz punkty 3x tylko szkoda, że większość w swoich samochodach nawet takiego baku nie ma ;] Mam nadzieję, że cały ten szajsback zginie śmiercią własną.
 6  
Popieram ten payback to wielki szajs.
 3  
Zmiany na gorsze, jak zawsze.
 1  
Pamiętajmy, że ten program wspiera kościół i należy z niego korzystać oraz modlić się za niego.
 2