Łukasz Szewczyk29.01.2014 (11:19)brak komentarzy

Soczi 2014 w RMF FM: specjalne Fakty Olimpijskie i relacje na rmf24.pl

Przed nami Igrzyska Olimpijskie 2014 w Soczi. Z tej okazji radiowa stacja RMF FM przygotowała dla słuchaczy specjalne wydania "Faktów". Obszerne relacje dostępne będą także w internecie.
Igrzyska Olimpijskie w Soczi będzie obsługiwało trzech dziennikarzy RMF FM: szef redakcji sportowej Maciej Jermakow, dziennikarka Faktów Małgorzata Steckiewicz i rosyjski korespondent Stacji Przemysław Marzec.
Maciej Jermakow skupi się na czysto sportowym aspekcie Igrzysk, podczas gdy Małgorzata Steckiewicz pokaże tę imprezę "od kuchni", relacjonując najciekawsze wydarzenia związane z przygotowaniami do startów, wioską olimpijską czy rodzinami zawodników. Przemysław Marzec wykorzysta swoją doskonałą znajomość kraju i ludzi opowiadając słuchaczom zarówno o przygotowaniach do Igrzysk, jak i o codziennym życiu mieszkańców Soczi i olimpijskich gości.

RMF FM wprowadza podczas Olimpiady specjalne Fakty Olimpijskie, które znajdą się na antenie co najmniej trzy razy dziennie, obok Faktów Sportowych. W czasie trwania całych Igrzysk RMF przewiduje również kilkadziesiąt wydań specjalnych Faktów. Na stronie www.rmf24.pl znajduje się już, aktualizowany na bieżąco, specjalny Raport Olimpijski SOCZI 2014. Wortal informacyjny Stacji informować będzie nie tylko o występach Polaków, ale też relacjonować na żywo najważniejsze wydarzenia. Raport to także ABC dyscyplin, w których występują Polacy, aktualizowany komentarzami współpracujących z kadrą ekspertów z krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Zarówno na antenie RMF FM, jak i na RMF24 będzie można także posłuchać i przeczytać rozmowy z olimpijczykami między innymi; z Kamilem Stochem, Piotrem Żyłą, Justyną Kowalczyk, czy panczenistkami Katarzyną Woźniak i Luizą Złotkowską.