Łukasz Szewczyk31.01.2014 (12:07)20 komentarzy

TVP uruchomi kanał TVP Rozrywka International

Telewizja Polska uruchomi nowy, wyspecjalizowany kanał telewizyjny TVP Rozrywka International - zdecydował na posiedzeniu zarząd Telewizji Polskiej.
TVP Rozrywka
Kanał oferował będzie przede wszystkim premierowo polskie programy rozrywkowe i seriale polskim widzom na całym świecie. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymają komercyjni operatorzy telewizyjni w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata. W Polsce TVP Rozrywka International nie będzie dostępny.

Komentarze (1 - 10 z 20)

przecież pieniędzy nie macie !!
 50  
A ty nie masz mózgu...
Bo jakbyś miał, byś się zorientował, że właśnie po to uruchamiają kanał, żeby ZARABIAĆ PIENIĄDZE na zagranicznych operatorach!
 15  
No proszę, podobno TVP nie ma na nic pieniędzy, ale na tworzenie kolejnych kanałów dla garstki osób się znalazły. Czyli co, będą emitować polskie kabarety z napisami? Sama TVP Rozrywka jest kompletną pomyłką i jest jednym z najgorszych kanałów w DVB-T, coraz bardziej w ilości powtórek przypomina ATM. Spadaj więc Braun z abonamentem czy tam opłatą audiowizualną.
 32  
Następcy bezmózgowiec sie odezwał... Ręce opadają...
 15  
To teraz można się spodziewać że TVP Polonia już zupełnie zejdzie na psy.
Albo niech TVP wogóle zlikwiduje TVP Polonia - wtedy będzie wreszcie w czymś pierwsza - a dokładniej będzie pierwszą na świecie telewizją publiczną która zaoferuje emigrantom płatny komercyjny kanał.
 19  
przecież pieniędzy nie macie !!
Dlatego tobie i innym zabiorą
 3  
A ty nie masz mózgu...
Bo jakbyś miał, byś się zorientował, że właśnie po to uruchamiają kanał, żeby ZARABIAĆ PIENIĄDZE na zagranicznych operatorach!
Zarabiać to będzie Dyrektor kanału, Vice,vice vice , sekretarka, księgowa, itd. ...
 1  
Wezyr:
Kanał będzie emitowany w USA. Więc to operatorzy platform będą zarabiać duże pieniądze,podobnie jak jest teraz z TV Polonia (OIDP, to Polonusy muszą płacić około 20 $ miesięcznie, gdyż taką umowę podpisała TVP na długie lata).
Z TVP Rozrywka International będzie podobnie: koszty produkcji poniesiemy my w Polsce,a zarobi ktoś inny....
 8  
bo oczywiście TVP będzie ten kanał oferować za darmo zainteresowanym operatorom...

Trochę myślenia, to nie boli.
Gdyby nie miało się to im opłacać to by tego nie robili w obecnej sytuacji finansowej...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 31.01.2014 (15:30:13)
 8  
a kiedy ruszą kanały: TVP RANCZO 24 HD, TVP RANCZO 24 HD+1, TVP BARWY SZCZĘŚCIA 24HD, TVP M JAK MIŁOŚĆ 24 HD oraz TVP MODA NA SUKCES 24 HD ?
 30