Łukasz Szewczyk04.02.2014 (15:43)5

"Polscy bohaterowie wojenni", "Dynastia kaczorów", " Shelby, człowiek z bagien" - luty w History

Telewizyjny kanał dokumentalny History w lutym 2014 roku dla widzów przygotował kilka nowości, wśród nich m.in. nowe serie: "Polscy bohaterowie wojenni", "Dynastia kaczorów", " Shelby, człowiek z bagien"

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tylko pierwsza pozycja ("Polscy bohaterowie wojenni") ma coś wspólnego z historią.
A reszta ... jak zwykle na kanale "History". :)
90 % ramówki do kibla.
 5  
Czwartą premierą będzie: "Z Archiwum Strachu" - przenieśli premierę ze stycznia na luty. Premierowy odcinek już 16 lutego
 2  
Co się z tymi kanałami popularnonaukowymi porobiło. 90% ramówek to jakieś seriale z ustawianą akcją typu aukcjonerzy, survivalowcy czy poszukiwacze złota. no i zgoda z @upsala ;)
 4  
No niestety te programy są strasznie popularne w Stanach (a wiadomo jak wszystkie telewizje do tego podchodzą, to co jest u nich popularne według nich sprzeda się i w Europie), więc dlatego tak nas męczą nimi
 5  
polscy bohaterowie wojenni -Pilecki nie wiem kto stworzył ten film ale razi mnie, ze w "inscenizacji" więźniowie KL Auschwitz mają odwrotnie naszyte czerwone trójkąty!!!! Wszystkie dostępne materiały (zdjęcia) pokazują, że w filmie trójkąty są "do góry nogami". Brawo za autentyczność i dbałość o szczegóły! ale tak ważne żeby pasiak był- i tak dobrze, że trójkąty nie były różowe.... Myślę, ze w dzisiejszych czasach powinno bardziej dbać się o szczegóły. Swoją drogą szkoda, że nie podjęto wątku zwolnienie pana Bartoszewskiego z obozu.
 0