Łukasz Szewczyk05.02.2014 (14:51)17 komentarzy

4Fun.TV zmienia logo na 10 urodziny

W związku z obchodami 10-lecia muzycznej telewizji 4Fun.TV, stacja od 13 lutego 2014 roku zmieni swoją oprawę graficzną oraz odświeży logotyp.
4Fun.TV
4Fun.TV
Przypomnijmy, że kanał 4Fun.TV rozpoczął nadawanie w 2004 roku. W 2005 roku została uhonorowana nagrodą New Channel of the Year - przyznawaną na konkursie Hot Bird TV Awards w Wenecji w kategorii najbardziej innowacyjna telewizja. W 2010 4fun.tv otrzymał wyróżnienie w konkursie Kryształowe Anteny, w kategorii rozwiązanie satelitarne za system 4funBox.
4fun.tv to muzyczna telewizja, która swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które lubią dobrą zabawę. Dlatego od samego początku gra dla swoich widzów pod hasłem "Nie bawisz się, nie żyjesz!". Na antenie 4fun.tv można zobaczyć najpopularniejsze teledyski polskich i światowych gwiazd, energetyczne listy przebojów oraz wziąć udział w zabawach interaktywnych.

Jak pokazują dane za styczeń 2014 roku (więcej o nich TUTAJ), 4Fun.TV pod względem oglądalności, w pierwszym miesiącu 2014 roku, zajął trzecie miejsce wśród kanałów muzycznych.

Komentarze (1 - 10 z 17)

To się ktoś napracował przy tym logo.
 18  
najgorsze logo jakie mieli
 12  
Nie rozumiem dlaczego wszystkie grafiki stają się takie płaskie ostatnio. Dotychczas twórcy starali się robić jakieś ładne, obłe kształty, dające poczucie trójwymiarowości, a od jakiegoś czasu wszystko jest spłaszczane - zero głębi, a na dodatek wybierane kształty mają zazwyczaj ostre, brzydkie krawędzie.
 18  
@norbitor
na tym obecnie polega nowoczesność czyli na prostocie która jednocześnie przykuwa uwagę.
Chociaż w tym przypadku ktoś się nie popisał
 11  
Najlepsze są loga z pionowymi i poziomymi krawędziami wpisane w siatkę 8x8 - dzięki temu minimalizuje się artefakty (samego loga i wokół niego) wynikające z agresywnej kompresji.
A to logo da kaszanę taką jak grafika w TVN24BiŚ.
 9  
Niech jeszcze muzykę zmienią.
 11  
Się uśmiałem się...
Logo jak dla mnie najgorsze ze wszystkich możliwych.. ciekawe jaka będzie oprawa..
 9  
Dokladnie do niedawna modne byly oble ksztalty, trojwymiarowosc efekty szkla itp. Obecnie w modzie jest minimalizm czyli prostota. Co do loga to moze tworca sie nie napracowal ale jest jak najbardziej ok
 5  
A mi się podoba :]
 3  
Jak dla mnie to nie ma różnicy, jest takie jak poprzednie
 3